گلکسی نوت 10 عنوان پرچمدار سامسونگ را برای سال 2019 نخواهد داشت
۲۵ام مرداد ۱۳۹۷ مطالب آپی

طبق جدیدترین اعلامیه کمپانی سامسونگ، گلکسی نوت ۱۰ عرضه خواهد شد اما این گوشی پرچمدار اصلی این کمپانی برای سال ۲۰۱۹ نخواهد بود. در ادامه این مطلب با آپ آی آر همراه باشید.


مدت‌ها پیش مدیر اصلی کمپانی سامسونگ به دلیل اختلاس محاکمه شد و به زندان نیز رفت، و در نهایت نیز وی با تجدید نظر دادگاه آزاد شد. کمپانی سامسونگ به دلیل مدیریت‌های ناکارآمد این فرد در بخش فروش خود ضربه‌های زیادی را خورد که برای درک بهتر آن می‌توان به گزارش‌های مالی گذشته این کمپانی مراجعه کرد. در این بازه زمانی که کمپانی سامسونگ در بخش فروش اسمارت فون‌های خود موفق نبود، از طرفی دیگر رقیب این کمپانی، اپل، توانست رکورد و موفقیت‌هایی را برای خود به ثبت برساند.

پس از این گزارش‌هایی مبنی بر تغییر استراتژی کمپانی سامسونگ در این صنعت به گوش رسیدند. طبق این داده‌ها گفته شد، ممکن است تا شاهد ادغام سری S و نوت کهکشانی‌های سامسونگ باشیم. دلایلی بر این موضوع وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به کاهش میزان فروش گوشی‌های سری گلکسی اس به نسبت  سری گلکسی نوت اشاره داشت. افزون بر اینکه سری گلکسی اس پلاس نیز عرضه شدند، به مراتب سری اس مجددا با کاهش میزان فروش مواجه شد. از سوی دیگر می‌توان گفت تولید کنندگان گوشی‌های چینی نیز با عرضه محصولات با کیفیت و مشخصات خود همراه با یک قیمت گذاری رقابتی، توانسته‌اند بر این موضوع تاثیر گذار باشند.

از این سو که دلایلی برای ادغام سری اس و سری نوت از کهکشانی های سامسونگ به گوش رسیدند، به گزارش از اعلامیه کمپانی سامسونگ، این ادغام رخ نخواهد داد. کمپانی سامسونگ به تازگی در خلال یک کنفرانس، افزون بر اینکه اعلام کرد ادغام سری اس و نوت برای سری گلکسی تا حداقل تا سال میلادی بعدی انجام نمی‌شود، به ادامه روند عرضه محصولات این کمپانی، یعنی عرضه گلکسی اس و گلکسی نوت به صورت جداگانه، تا این تاریخ اشاره داشته است. این امر مانع از اینکه کمپانی سامسونگ یک محصول جدید، تازه و البته گران قیمت‌تر را برای پرچمداری خود عرضه کند نخواهد شد. افزون بر اینکه عرضه یک گوشی ۵G توسط این کمپانی در ماه میلادی مارس، مشهود است، این اسمارت فون ممکن است گلکسی اس ۱۰ نباشد.


 

 گلکسی نوت 10


 

با این تعاریف یک احتمال دیگر وجود دارد و آن هم عرضه یک گوشی انعطاف پذیر است، اما مدیر عامل سامسونگ نیز اشاره داشته است که این کمپانی به دنبال عرضه اولین گوشی انعطاف پذیر نیست. با این حال که کمپانی سامسونگ اعلام کرده است، گلکسی نوت ۱۰ عرضه خواهد شد اما این گوشی پرچمدار اصلی این کمپانی نخواهد بود، نظر شما در مورد پرچمدار آینده و مورد صحبت این کمپانی چیست؟

منبع: Phonearena


مطالب پیشنهادی