ال‌جی سفارش اپل برای نمایشگر 6.1 اینچی LCD آیفون 2018 را تامین خواهد کرد
۲۴ام تیر ۱۳۹۷ مطالب آپی

حدود دو هفته پیش بود که گزارشی اعلام کرد کمپانی اپل به عنوان تامین کننده‌ی اصلی نمایشگرهای OLED مورد نیازش برای آیفون‌های ۲۰۱۸ به ال‌جی چشم دوخته و مراحل نهایی مذاکره نیز در حال انجام است که برای کم کردن وابستگیش نسبت به سامسونگ دور از انتظار هم نبود. در ادامه با آپ آی آر همراه باشید.

این گزارش همچنین ادعا می‌کرد که این قرارداد ۲ تا ۴ میلیون واحد پنل OLED ساخت این کمپانی کره‌ای را شامل می‌شود که خود به تنهایی عظمت آن را به نمایش می‌گذارد. حال گزارشی جدید انتشار یافته که علاوه بر تایید شایعات پیشین، صفحه‌نمایش‌های LCD ارزان‌ترین آیفون ۲۰۱۸ را نیز به آن می‌افزاید.

ال‌جی

رسانه‌های کره جنوبی نیز نشان می‌دهند که ال‌جی باید به عنوان تنها تامین کننده نمایشگر ۶٫۱ اینچی LCD محصولات اپل دست کم ۲۰ میلیون واحد صفحه‌نمایش را برای کوپرتینویی‌ها ارسال نماید که کاملا قابل توجه بوده و این در حالی است که نمایشگرهای OLED به طور قطع حجم بیشتری را به خود اختصاص خواهند داد.

شما این تصمیم اپل را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا کم کردن وابستگی از سامسونگ و از آن طرف افزایش وابستگی به شرکت ال‌جی راهکار درستی است؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena


مطالب پیشنهادی