التماس های زن جوان مرا بیشتر تحریک می کرد
۱۶ام خرداد ۱۳۹۷ مطالب آپی

به گزارش رکنا، این پرونده از زمانیکه کلید زده شد که  زن جوانی که در دام این ۲ جوان شیطان صفت گرفتار شده بود با مراجعه به پلیس راز این تراژدی سیاه را فاش کرد.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که ۲ جوان سوار بر پراید شیشه دودی به بهانه مسافر زن جوان را سوار بر خودرویشان کرده و با تهدید سناریوی حیوانی شان را به اجرا رسانده اند که در این مرحله مشخص شد طعمه این ۲ جوان با تیزهوشی و به بهانه دوستی شماره تلفن نفر راننده خودروی پراید را گرفته است.

در ادامه ماموران با آموزش های لازم به دختر جوان تماس تلفنی را با جوان شیطان صفت برقرار کرده و زمانیکه وی برای ملاقات دختر جوان به محل قرار می آید از سوی ماموران دستگیر شد.

با دستگیری این جوان شیطان صفت و افشاگری از اقدام تلخ شان بازپرس دستور داد تا ماموران برای دستگیری دیگر همدست این جوان آزارگر وارد عمل شوند.

کارآگاهان در نخستین مرحله تحقیق ماموران با پیدا کردن انگشتر زنانه در ماشین شیطان پی بردند زن جوان دیگری هدف شیطانی این ۲ جوان قرار گرفته است و با مراجعه این زن به دادسرا راز دیگر این باند فاش شد.

بدین ترتیب کارآگاهان با اطلاعات به دست آمده موفق شدند و دومین عضو این باند را که شاهرخ نام دارد در عملیات پلیسی دستگیر کنند.

رییس باند که ۲۲ سال دارد پس از دستگیری همدستش در جلسه بازپرسی به خبرنگار رکنا گفت: ۲۰ روز پیش بود که سوار بر خودرویم با دوستم برای پرسه زنی به خیابان زدیم و حوالی میدان آزادی بود که با زن جوان در کنار خیابان روبرو شدیم و وسوسه شدم تا او را سوار بر خودرویم کنم.

من به عنوان دوستی زن جوان را سوار بر خودرویم کردم اما وی ادعا کرده که من مسافرکش هستم و شاید هم درست گفته باشد من به خاطر بلند بودن صدای موزیک متوجه حرفش نشدم.

وی افزود: ابتدا مسیر را تغییر دادم که زن جوان اعتراض کرد و همان موقع بود که دوستم از صندلی عقب به جلو آمد.

زن جوان ترسیده بود و ابتدا ۵۰ هزار تومان پول نقد و انگشترهایش را در اختیارمان گذاشت تا کاری به او نداشته باشیم اما برای ما پول مهم نبود، زن جوان وقتی متوجه نیت ما شد شروع به التماس کرد اما این کار به جای اینکه مرا از اقدام کارمان منصرف کند بیشتر تحریک می کرد.

این جوان شیطان صفت افزود: عاشق هیجان هستم و به خاطر همین با خودروهای دیگر در بزرگراه ها کورس می انداختم و عاشق این بودم که کسی التماسم بکند.

گفتم که تا سوار شده ومتوجه نیت ما می شدند جا می زدند و التماس می کردند که رهایشان کنیم حتی یکی از آنها انگشترهای طلایش را از دستش بیرون آورد و روی داشبورد گذاشت و التماس کرد که کنار خیابان توقف کنیم تا پیاده شود اما وقتی صحبت کردیم و به توافق رسیدیم دیگر با رضایت همراهمان آمد.

وی افزود: پس از پیاده کردن زن جوان با ۵۰ هزار تومان به پیتزا فروشی رفتیم و شام خوردیم و پس از ۵ روز دوباره تصمیم به این کار گرفتیم.

راننده ارابه شیطان گفت: دومین نفر که سوار بر خودرویمان شد و فکر کنم به خاطر دودی بودن شیشه خودرویم در مرحله اول متوجه حضور دوستم نشد چون وقتی شاهرخ برای اجرای نقشه زن جوان را تهدید کرد با دیدنش شوکه شد شروع به اعتراض کرد اما سپس مجبور به تسلیم شدن شد در هیچ یک از تهدیدهایمان از چاقو استفاده نکردیم و فقط آنها را تهدید می کردیم.

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی