وصله‌‎های امنیتی برای پردازنده‌های Sandy Bridge و Ivy Bridge منتشر شدند
۸ام خرداد ۱۳۹۷ مطالب آپی

اخیرا کمپانی مایکروسافت وصله‌های امنیتی جدیدی را برای پردازنده‌های Sandy Bridge و Ivy Bridge منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با آپ آی آر همراه باشید.

Sandy Bridge

طی چند مدت اخیر مشکلات امنیتی از سوی پردازنده‌های کمپانی اینتل کشف شدند. با این حال، انتشار نگارش جدیدی از بایوس و یا عرضه وصله‌های امنیتی بروز از طریق سیستم‌عامل، از راهکارهای جلوگیری از این قبیل مشکلات هستند. کمپانی مایکروسافت به تازگی وصله‌های امنیتی جدیدی را در ویندوز ۱۰ منتشر کرده است که به سری پردانده‌های Sandy Bridge و Ivy Bridge کمپانی اینتل مربوط است.

وصله‌های امنیتی منتشر شده کمپانی مایکروسافت، به نسخه ۱۵۰۷، ۱۶۰۷، ۱۷۰۳ و ۱۷۰۹ از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ مربوط است. وصله جدیدی که اخیرا منتشر شده نگارش ۱۸۰۳ از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ را نیز شامل می‌شود. در این باره، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا آخرین نسخه از بروزرسانی‌های تحت وصله امنیتی را نصب کنید. برای نصب نگارش جدیدتر نیز می‌بایست به صورت دستی به نصب آخرین وصله‌ها اقدام کرد. از سوی دیگر، اگر همچنان از سیستم‌عامل ۷ یا ۸٫۱ استفاده می‌کنید، راهکار جلوگیری از مشکلات امنیتی برای شما بروزرسانی بایوس است. در پایان منابع آگاه اشاره داشتند: این وصله‌های امنیتی شامل مشکل امنیتی جدید Specter NG نیست.

منبع: Guru3D


مطالب پیشنهادی