کمپانی AOC مانیتور قابل حمل I1601FWUX مجهز به پورت USB-C را معرفی کرد
۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷ مطالب آپی

اگر هنگام استفاده از موبایل و تبلت احساس میکنید به یک مانیتور بزرگترِ هم سایز لپ تاپ های معمول احتیاج دارید، I1601FWUX برای شما مناسب خواهد بود. با آپ آی آر همراه باشید.


 


 

AOC با معرفی I1601FWUX یک مانیتور ۱۵٫۶ اینچی با کیفیت تصویر ۱۹۲۰×۱۰۸۰ یا Full HD را معرفی کرد. کاور هوشمند این مانیتور طوری طراحی شده که میتواند به عنوان پایه در حالت عمودی و افقی برای این نمایشگر عمل کند. همچنین این پایه میتواند به طور خودکار به چرخش درآید.

طراحی زیبا و ساده نمایشگر، ضخامت آن را به ۸٫۵ میلیمتر و وزن آن را به ۸۰۰ گرم رسانده است که وزن کمی محسوب میشود. از همین رو کاربر میتواند این نمایشگر را به راحتی حمل کند.

I1601FWUX برای هر دو اتصال دیتا و برق، از USB نوع C استفاده میکند. در واقع پورت USB-C توانایی انتقال سیگنال های DisplayPort و برق مورد نیاز را دارد.

پنل این مانیتور IPS بوده و زاویه دید ۱۶۰ درجه در راستای عمودی و افقی را در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین این نمایشگر قابلیت کاهش نور آبی برای آسیب کمتر به چشم را داراست. روشنایی این محصولِ AOC نیز به ۲۲۰ cd/m² میرسد.


 


 

کاربران این مانیتور به لطف زمان پاسخگویی ۵ میلی ثانیه به همراه GTG که در این نمایشگر قرار داده شده، هنگام مشاهده تصاویر سریع با صحنه های تار و کدر مواجه نمیشوند.

این مانیتور قابل حمل با قیمت ۱۹۹ پوند در ماه می عرضه میشود.

منبع Guru3D


مطالب پیشنهادی