معرفی honor 10 توسط هواوی در شهر لندن
۱۷ام فروردین ۱۳۹۷ مطالب آپی

کمپانی هواوی در ماه ژوئن میلادی سال گذشته گوشی هوشمند honor 9  را معرفی و عرضه کرد، محصولی که پرچم‌دار این گروه محسوب می‌شد. طبق اطلاعات تازه‌‌ایی که منتشر شده، به نظر می‌رسد این برند چینی قصد دارد در تاریخ ۱۵ ماه می، محصول هوشمند honor 10 را در شهر لندن معرفی کند. با آپ آی آر همراه باشید.

به نظر می‌رسد، بخش جدید هوش مصنوعی در تراشه‌های کایرین، اینبار در آنر ۱۰ بکار گرفته شود. با توجه به اینکه کمپانی هواوی از بازار موبایل امریکا ناامید شده است، عرضه و معرفی محصولات بالارده این کمپانی در کشور انگلستان حرکت هوشمندانه‌ای به شمار می‌رود.


honor 10

انتظار می‌رود honor 10 به نمایشگری همانند هواوی P20 وP20 Pro مجهز باشد. به غیر از دوربین ارتقاء پیدا کرده این گوشی هوشمند، دیگر موارد شباهت بسیاری به محصول سال گذشته honor View 10 خواهد داشت. آنر ۱۰ با توجه به اینکه نمی‌تواند یک محصول گرانقیمت باشد، دوربین سه‌گانه خانواده P20 را به ارث نخواهد برد.

گوشی هوشمند honor 10 به احتمال بسیار زیاد مجهز به تراشه‌ی کایرین ۹۷۰ آمیخته با هوش مصنوعی، ابعاد نمایشگر ۱۹ به ۹، سیستم‌عامل اندروید ۸، میزان ۶ و ۸ گیگابایت حافظه رم (۲ نسخه) ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی باشد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند همچنین گواهی IP67 مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار به به ارمغان آورد.


دیدگاه شما در مورد توانایی احتمالی و ظاهر honor 10 چیست؟

منبع GizmoChina


مطالب پیشنهادی