اینستاپست کنایه‌آمیز رامبد جوان برای نابودی ایران با زباله!
۱۱ام فروردین ۱۳۹۷ مطالب آپی

به گزارش سرویس وبگردی آپ آی آر، جوان پستی را در اینستاگرام در انتقاد به وضعیت رفتار مردم با محیط زیست در ایران منتشر کرد.

او چنین نوشت: سلام به همتون.

آرزو مى کنم اوقات خوشى رو بگذرونین.

تعطیلات داره تموم مى شه و باید باز برگردیم سراغ زندگى پرتلاش و فعال همیشگیمون و دغدغه هاى فرهنگى و هنرى و محیط زیستى و کلا تلاش براى زندگى بهتر و سرایتش به بقیه تا جایى که مى شه. نکته غم انگیزش همین جاست: (سرایت تا جایى که مى شه) متاسفانه انگار تا جاى خیلى کمى مى شه و حتى در بعضى موارد نمى شه.

چون همچنان آمار تولید و پراکندن زباله رو به افزایشه. آمار تصادفات جاده اى همچنان ترسناک و حیرت انگیزه. جنگل سوزى به خاطر بى دقتى افراد ادامه داره و دزدى ها و بى کفایتى مسئولین هم در همه ى نقاط مسئولیتى چشمگیره…

مى گم اگه موافقین بیاین کار رو یه سره کنیم و به جاى کمپین هاى بى نتیجه و سرکارى اى که تا به حال گذاشتیم که ایرانمون رو نجات بدیم یا قابل تحملش کنیم، بیاین یه کمپین راه بندازیم به نام مثلا ایرانم نابودت مى کنم یا اى ایران تا کاملا به گند نکشمت از پا نمى شینم.

یا ایرانم سرزمینم میهنم فررررت.

یا من ایرانیم یه زامبى درجه یک و یا …

مى تونیم اسمشو بعدا انتخاب کنیم یا بذاریم به عهده ى خارجیاى نامرد.

من که مى گم هر کسى مسئولانه شروع کنه به نابودى و تخریب همگانى ولى خداییش مسئولانه ها.اینجورى شاید این سرزمین از دستمون خلاص بشه.»

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی