رابطه جنسی ترامپ با یک هنرپیشه در صدر اخبار جهان قرار گرفت
۷ام فروردین ۱۳۹۷ مطالب آپی

به گزارش ایرنا، دانیلز ۳۹ ساله روز دوشنبه در برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه تلویزیونی سی‎ بی ‏اس آمریکا تاکید کرد که یک دهه پیش باترامپ رابطه غیراخلاقی داشته است.

براساس اطلاعات اعلام شده در این برنامه وی در آستانه انتخابات سال ۲۰۱۶ حق السکوت ۱۳۰ هزار دلاری را پذیرفت، زیرا پنج سال پیش از آن توسط فردی که به گفته دانیلز احتمالا عامل ترامپ و وکیلش بوده، تهدید شد.

دانیلز تاکید کرده که تماس‎ هایش با ترامپ تا سال ۲۰۰۷ ادامه یافت، اما مخفیانه نبود و وی در حضور دیگران تلفنی با من صحبت می‎کرد.

وی در برنامه ۶۰ دقیقه گفت که میلیاردر نیویورکی (ترامپ) که مجری وقت شوی تلویزیونی معروف کارآموز(Apprentice ) بود به او گفت نگران همسرش ملانیا نباشد.

به گفت دانیلز، به خاطر نگرانی از به خطر افتادن امنیت خود و دخترش ۱۱ روز پیش از برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا که ترامپ با هیلاری کلینتون رقابت می کرد در قبال دریافت ۱۳۰ هزار دلار از وکیل رییس جمهور کنونی این کشور تصمیم گرفت با امضای یک قرارداد، از صحبت کردن با رسانه ها در باره این موضوع خودداری کند.

این بازیگر در ادامه اظهار کرد: سال ۲۰۱۱ نیز که می خواست در برابر دریافت ۱۵ هزار دلار جزئیات این ارتباط را برای انتشار بفروشد، مایکل کوهن وکیل ترامپ نشریه طرف مذاکره را تهدید به اقدام قضایی کرد و مانع نشر گزارش شد.

دانیلز همچنین افزوده که یک مرد ناشناس پس از این مساله در لاس وگاس نوادا به من و دخترم نزدیک شد و گفت: «ترامپ را رها و داستان را فراموش کن.»

رییس جمهوری کنونی آمریکا که سال ۲۰۰۵ با ملانیا کناوس به عنوان همسر سوم خود ازدواج کرد، اظهارات دانیلز را ادعایی بی اساس خوانده است.

پس از انتشار اطلاعات مربوط به این مساله، وکیل رییس جمهوری آمریکا از دانیلز شکایت کرده و خواهان دریافت غرامت ۲۰ میلیون دلاری شده زیرا به گفته او، دانیلز «توافق عدم افشا» را نقض کرده است.

در پاسخ به این تهدید، بازیگر آمریکایی گفته توافق یاد شده را برای اینکه شخص دونالد ترامپ امضا نکرده «بی‌ارزش» است.

پیشتر نیز اعلام شده بود کوهن وکیل ترامپ بدون اطلاع وی ۱۳۰ هزار دلار متعلق به خود را به دانیلز پرداخته تا در این مورد سکوت کند، ولی هنوز نتوانسته این مبلغ را از رییس جمهوری آمریکا پس بگیرد.

تاکنون سه زن از ترامپ در مورد روابط جنسی ادعایی یا به اتهام آزار و اذیت جنسی توسط وی به دادگاه شکایت کرده اند.

از سوی دیگر، مایکل آوناتی وکیل دانیلز به شبکه خبری بی‎بی‎سی گفته که موضوع موکل وی با دو زن دیگر تفاوت دارد زیرا وی هدف «اقدامات و شگردهای تهدید آمیز» قرار گرفته است.

آوناتی همچنین عکسی از یک دی ‎وی ‏دی را در توییتر منتشر و اعلام کرده، مدارک اثبات کننده رابطه ترامپ و موکلش را در اختیار دارد.

این مصاحبه در شرایطی منتشر شده و در رسانه های بزرگ آمریکایی و دیگر کشورهای جهان بازتاب بسیار گسترده ای داشت که ترامپ از مدتها پیش هدف اتهامات بدرفتاری و آزار جنسی از سوی زنان بوده و از سوی دیگر بازپرس ویژه دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا مشغول بررسی اتهام تبانی ستاد ترامپ و اطرافیان وی با روسیه می باشد.

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی