خشم هواداران استقلال از دستیار سابق منصوریان
۲۹ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

به گزارش خبر ورزشی، علی چینی در آخرین روزهای سال مصاحبه‌ای انجام داد و حرف‌های عجیب و تنش‌زایی زد که بازخورد خوبی بین هواداران استقلال نداشته است.

چینی در بخشی از صحبت‌هایش گفته: استقلال مهم است و شفر ارزشی برای ما ندارد! او یک تیم کامل و قدرتمند!!! از منصوریان تحویل گرفته و عملکرد خوبش حاصل تلاش علی منصوریان است و این کار مفت بری است!

چینی در ادامه حرف‌هایش ادعا کرده منصوریان با تجربه آسیایی‌اش (احتمالا شکست ۶ گله مقابل العین) یک تیم فوق‌العاده ساخت که در هر پست ۲ بازیکن تراز اول دارد! او معتقد است اگر منصوریان می‌ماند از شفر بهتر کار می‌کرد و موقعیت استقلال بهتر از این بود!!!

کاش چینی نگاهی به گذشته بیندازد؛ خیلی دور هم نه، تا مهر امسال که پرافتخارترین تیم ایران حوالی رده ۱۴ و ۱۵ می‌چرخید، گلزن‌ترین تیم لیگ ایران تا هفته هفتم فقط ۲ گل زده بود. کمی عقب‌تر برود و ۸ خرداد را به یاد بیاورد؛ روزی که ستون آسیا چیزی بیشتر از یک ویرانه نبود! روزی که نه فقط استقلال، بلکه همه ایران تحقیر شدند.

کاش چینی می‌دانست استقلالی‌ها حسرت می‌خورند که چرا شجاعیان، وریا، جپاروف و حسینی زودتر از این‌ها ندرخشیدند. کاش چینی بداند هواداران استقلال او و دوستش را با چه القابی می‌شناسند! و کاش علی چینی خاطرات تلخ بدترین استقلال تاریخ را با صحبت‌های عجیب و غریبش به یاد هواداران استقلال نیاورد.

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی