اولین تصویر از یک مادربرد X470 کمپانی ایسوس به بیرون درز پیدا کرد
۲۷ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

همانطور که می‌دانیم، کمپانی AMD در ماه آوریل (فروردین ماه سال بعد) پردازنده‌های Ryzen 2 خود را با معماری +Zen عرضه می‌کند. در همین حال، شرکای این کمپانی نیز مادربردهای مبتنی بر چیپست AMD X470 خود را برای همراه سازی پردازنده‌های جدید AMD عرضه خواهند کرد. حال تصویری از اولین مادربرد مشاهده شده کمپانی ایسوس، مبتنی بر چیپست X470 از سری ROG به بیرون درز پیدا کرده است. در ادامه مطلب با آپ آی آر همراه باشید.

X470

تصویر این مادربرد X470 از سوی کمپانی ASUS شب گذشته در وب‌سایت VideoCardz منتشر شد. همانطور که پیدا است، این مادربرد از سوکت پردازنده AM4 و چهار اسلات حافظه اصلی DDR4 برخوردار است. همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، این مادربرد از سری محصولات ROG کمپانی ایسوس است. بخشی از نوشته Republic Of Gamers بر روی این مادربرد مشاهده می‌شود اما تشخیص آنکه این مادربرد مدل Crosshair است یا Strix مشخص نیست. از سوی دیگر، برخی حروف چینی و جمله HYBRID در این مادربرد مشاهده می‌شود که می‌توان احتمال داد این مادربرد از سری محصولات مخصوص بازار آسیا می‌باشد.

انتظار می‌رود مادربردهای مبتنی بر چیپست X470، در روز نوزدهم ماه آوریل سال میلادی جاری به صورت رسمی عرضه شوند. پیش از این تاریخ، می‌توان شاهد مدل‌های بیشتری از مادربردهای سری X470 بود.

منبع: Guru3D


مطالب پیشنهادی