ایسوس کیبرد مکانیکی گیمینگ ROG Strix Flare را معرفی کرد
۲۶ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی ایسوس به تازگی کیبرد گیمینگ جدیدی را معرفی کرده است. این کیبرد گیمینگ در مدل ROG Strix Flare معرفی شده است و از مشخصات قابل توجه آن می‌توان به بکارگیری سوئیچ‌های Cherry MX، نورپردازی RGB و امکان شخصی سازی اشاره داشت. در ادامه مطلب با آپ آی آر همراه باشید.


 

ROG STRIX Flare


 

کیبرد مکانیکی گیمینگ ROG STRIX Flare در حال حاضر در دو نوع مختلف با سوئیچ‌های Cherry MX RGB قرمز و قهوه‌ای با نورپردازی RGB برای تجربه‌ای عالی با دقت تمام عرضه می‌شوند. این کیبرد گیمینگ، از قابلیت anti-ghosting برخوردار است که می‌توان بیش از ۳ کلید را بر خلاف کیبردهای معمولی فشرد. همچنین، این کیبرد از نورپردازی RGB برخوردار است و در کنار آن سیستم هماهنگ سازی نورپردازی ASUS AURA Sync نیز حضور دارد. با این امکان می‌توان نورپردازی کیبرد را با دیگر قطعات پشتیبانی شده توسط AURA Sync هماهنگ کرد و یا نورپردازی دلخواه را با حالت‌های موجود در نرم‌افزار ROG Armory II انتخاب کرد.

اتصال این کیبرد از طریق درگاه USB 2 می‌باشد که کابل آن فیبر بافته شده است. همچنین برای راحتی طی کارکرد طولانی، این کیبرد دارای یک پد برای قرار گیری مچ دست است که می‌توان آنرا جدا کرد. از سوی دیگر، این کیبرد دارای حافظه داخلی و امکان تنظیم کلید‌های ماکرو برای تمامی کلیدهای آن است. نرخ نمونه بردازی نیز در این کیبرد برابر با ۱۰۰۰ هزتز است.

این کیبرد گیمینگ در حال حاضر با قیمت ۱۹۹ دلار در دسترس و قابل تهیه است.


منبع:‌ Guru3D


مطالب پیشنهادی