آپدیت تجمیعی KB4074588 ویندوز 10 هنوز هم مشکلاتی دارد
۲۳ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت خودش را برای انتشار گروهی جدید از آپدیت‌های تجمیعی ویندوز ۱۰ آماده می‌کند. این آپدیت‌ها به عنوان بخشی از برنامه Patch Tuesday مارس ۲۰۱۸ ارائه خواهند شد. اما براساس گزارشات منتشر شده، کاربران با بروزرسانی‌هایی که در ماه فوریه ارائه شده بود همچنان مشکل دارند.

آپدیت تجمیعی KB4074588 که در ۱۳ فوریه منتشر شد، سیستم‌های مجهز به نسخه ۱۷۰۹ ویندوز ۱۰ را هدف قرار داده و چندین اصلاحیه و پچ امنیتی را برای آنها به همراه داشته است. اما در کنار این موارد، مشکلاتی نیز در آپدیت مذکور دیده شده که مایکروسافت نیز از آنها به خوبی آگاهی دارد. به نظر می‌رسد آپدیت تجمیعی KB4074588 در هنگام نصب با شکست مواجه شده و مشکلات مختلف دیگری را در تعدادی از سیستم‌های مجهز به ویندوز ۱۰ به وجود آورده است.


KB4074588

باتوجه به بروزرسانی‌های جدید مایکروسافت، انتظار می‌رود تمامی این مشکلات برطرف شده و کاربران از جدیدترین نسخه ویندوز ۱۰ برخوردار شوند.

در خصوص مشکلاتی که در آپدیت تجمیعی KB4074588 وجود دارند، کاربران به پیغام خطای معمول ۰x80070bc2 در هنگام نصب اشاره می‌کنند. در این شرایط هر بار که کامپیوتر ریبوت می‌شود، اعلان نصب آپدیت مجددا برای کاربر به نمایش در می‌آید.

برخی دیگر از کاربران می‌گویند این آپدیت تجمیعی دو بار بر روی سیستم‌شان نصب شده و عده‌ای دیگر امکان استفاده از مایکروسافت اج را از دست داده‌اند. حتی در برخی از گزارش‌ها، عدم کارکرد ماوس و کیبورد نیز اعلام شده است.

حال باید صبر کرد و دید کاربرانی که با مشکلات مذکور مواجه شده‌اند، پس از نصب آپدیت‌های جدید مایکروسافت که در رویداد Patch Tuesday منتشر می‌شوند، چنین مشکلاتی را تجربه خواهند نمود یا خیر.

منبع: news.softpedia


مطالب پیشنهادی