کیس Corsair Obsidian 1000D برای اولین بار در فروشگاه آمازون مشاهده شد
۲۲ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

کیس Corsair Obsidian 1000D به تازگی پیش از عرضه رسمی در فروشگاه آمازون مشاهده شده است. این کیس از طراحی Super-Tower برخوردار است که می‌توان دو سیستم را به صورت کامل و یا حتی واتر کولرهایی با رادیاتور ۴۸۰ میلی‌متری را نیز در آن اسمبل کرد. در ادامه این مطلب با آپ آی آر همراه باشید.

در جریان نمایشگاه Computex 2017 کمپانی کورسیر از آخرین کیس‌های خود پرده برداشت. در میان محصولات جدید این کمپانی، کیس Corsair Obsidian 1000D مورد توجه همه توانست قرار بگیرد. این کیس از طراحی Super-Tower برخوردار است. ابعاد آن به ۲۷٫۴۴×۱۲٫۰۹×۲۷٫۲۸ اینچ می‌رسد و وزن آن برابر با ۶۵ پوند(نزدیک به ۳۰ کیلوگرم) است.

این کیس از دو سینی نصب مادربرد با فرم فاکتورهای E-ATX و Mini-ITX برخوردار است؛ می‌توان بر روی هر دو سینی به صورت همزمان دو مادربرد و دیگر اجزا را نصب کرد. در قسمت پنل جلو ۸ فن ۱۲۰ میلی‌متری، در سقف ۳ فن ۱۴۰ میلی‌متری و در قسمت پشت می‌توان دو فن ۱۲۰ میلی‌متری را نیز نصب کرد. از سوی دیگر، پنل I/O این کیس از ۴ پورت USB 3.1 نوع A و دو پورت USB 3.1 نوع C دیگر را دارا است که از نورپردازی RGB نیز برخوردار است.

در بخش ذخیره سازی، این کیس از ۶ درایو ۲٫۵ اینچی و ۳ درایو ۳٫۵ اینچی پشتیبانی می‌کند. قسمت سقف کیس نیز همانند دو درب این کیس از شیشه خمیده برخوردار است.

طبق منبع، قیمت این کیس ۵۰۰ دلار خواهد بود که انتظار می‌رود بزودی برای تهیه نیز در دسترس قرار بگیرد.

منبع: TechPowerUp


مطالب پیشنهادی