جدیدترین اطلاعات از آیفون 2019 ارائه شد
۱۹ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی اپل سال ۲۰۱۷ را با طراحی جدید پرچم‌دار آیفون بسیار آتشین آغاز کرد. آیفون ۱۰ پس ازعرضه و معرفی به یکی از الگوهای مهم گوشی‌های آسیایی تبدیل شد. اکنون بسیاری از محصولات چینی و کره‌ایی بر اساس صفحه نمایشی با بردیگی در بالای پنل نمایشگر طراحی شده‌اند. هرچند به نظر می‌رسد آیفون ۲۰۱۹ برای تمامی این گوشی‌های هوشمند الگوی جدید به شمار آید. با آپ آی آر همراه باشید.


براساس اطلاعاتی که به تازگی از منابع نزدیک به کمپانی اپل منتشر شده، آیفون سال ۲۰۱۸ همچنان روند طراحی iPhone X را دنبال خواهد کرد، اما با توجه به همین اطلاعات، این کمپانی برای سال ۲۰۱۹ از طراحی جدیدی بهره خواهد گرفت. در حال حاضر، گوشی‌های هوشمند ZenFone 5، OPPO R15 و خانواده هواوی P20 طراحی پنل نمایشگر آیفون ۱۰ را الگو قرار داده‌اند و از سوی دیگر، سامسونگ که خود تولید کننده این نمایشگرها می‌باشد از طراحی خاص خود استفاده می‌کند.

گفته می‌شود، آیفون ۲۰۱۹ با حذف بریدگی در بالای صفحه نمایش آیفون‌های ۲۰۱۸ و محصول فعلی، نمایشگری با ۹۰ درصد فضا نسبت به بدنه خواهد داشت. در واقع، آیفون ۲۰۱۹ تمامی سنسورهای لازم را در زیر نمایشگر خواهد داشت و تنها یک قسمتی از آن شاید متعلق به پنل OLED نباشد.

با توجه به اینکه تشخیص چهره سه‌بعدی به خوبی فضای خالی حسگر اثر انگشت را پر کرده است، شایعات نشان می‌دهند اپل به زودی این سنسور را در زیر نمایشگر ارائه می‌کند. البته شایان ذکر است، این در صورتی محقق می‌شود که فناوری این حسگر در زیر نمایشگر تا سال ۲۰۱۹ به بالاترین درجه امنیت خود برسد.


دیدگاه شما در مورد آیفون ۲۰۱۹ چیست؟

منبع GizmoChina


مطالب پیشنهادی