بروزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 با نام Spring Creators Update منتشر می‌شود
۱۹ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت قرار است تا مدتی دیگر بروزرسانی بزرگ جدیدی از سیستم عامل ویندوز ۱۰ را منتشر کند. اگرچه تا به این لحظه هیچ‌کس نام رسمی این بروزرسانی را نمی‌داند اما براساس اطلاعات جدید منتشر شده به نظر می‌رسد نسخه آینده این سیستم عامل Spring Creators Update نام خواهد داشت.

یکی از کاربران عضو طرح ویندوز اینسایدر هنگام استفاده و ماجراجویی در بیلد ۱۷۶۱۸ ویندوز ۱۰ لیستی از تمامی بروزرسانی‌های بزرگ این سیستم عامل را مشاهده نمود. زمانی که وی Get-VMHostSupportedVersion را تحت Power Shell اجرا می‌کرد با این لیست روبرو شد.


Spring Creators Update

همان‌طور که در تصویر منتشر شده از این لیست می‌توانید ببینید، جدیدترین نسخه از ویندوز ۱۰ با نام Spring Creators Update 1803 مشخص شده است. شماره نسخه(که برای این مورد ۱۸۰۳ قید شده است) معمولا برای مشخص نمودن تاریخ انتشار نسخه عمومی و نهایی برزورسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای مثال شماره نسخه بروزرسانی Fall Creators Update با عدد ۱۷۰۹ نمایش داده شده و تاریخ انتشار آن نیز ۰۹/۲۰۱۷ یا ماه سپتامبر سال گذشته بوده که در آن زمان برای کاربران اینسایدر منتشر شده است.

به همین دلیل براساس شماره نسخه‌ای که برای آپدیت بزرگ Spring Creators Update در نظر گرفته شده، به نظر می‌رسد کاربران اینسایدر یک بیلد پیش‌نمایش از این نسخه را در ماه میلادی جاری(۰۳/۲۰۱۸) دریافت خواهند نمود.

بدین ترتیب انتظار می‌رود نسخه رسمی و عمومی بروزسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ سه الی چهار هفته بعدش منتشر شود.

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی