جزئیات بیشتری از عنوان احتمالی Battlefield V منتشر شد
۱۷ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

با توجه به اینکه تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده از عنوان بعدی سری بازی بتلفیلد، مربوط به هفته گذشته است و جزئیات زیادی از روند بازی و داستان آن در دسترس نیست. در گزارشی جدید از وب‌سایت‌های معتبر فعال در حوزه بازی‌های ویدیوی، جزییات تازه‌ای از این بازی احتمالی Battlefield V فاش شد. با آپ آی آر همراه باشید.

براساس تازه‌ترین خبرهای ارسالی از وب‌سایت GamesBeat، به نظر می‌رسد بازی Battlefield V (نام احتمالی) توسط استودیو دایس حالت جدیدی با نام Co-op را تجربه خواهد کرد، بنابراین، در کنار بخش داستانی و آنلاین (مولتی‌پلیر) قسمت چند نفره داستانی نیز به این عنوان افزوده شود.


به ادعای این وب‌سایت، بازی Battlefield V در بخش داستانی همان سیستمی را که در عنوان بتلفیلد ۱ شاهد هستیم دنبال خواهد کرد. در حال حاضر، بازی Battlefield 1 به کاربر اجازه می‌داد چندین شخصیت اصلی را کنترل کند تا تسلط بیشتری در جبه‌های مختلف جنگ به دست آورد. ظاهراً دایس قصد دارد با موضوع جنگ جهانی دوم در بازی بعدی Battlefield، این سیستم را پیاده سازی کند.

شایان ذکر است، فرانچایز بتلفیلد آخرین بار در سال ۲۰۰۹ به داستانی از جنگ جهانی دوم پرداخت و بازی احتمالی Battlefield V خاطرات بسیاری از علاقه‌مندان به این سری از بازی را زنده خواهد کرد. شایان ذکر است، هنوز هیچ یک از اطلاعات منتشر شده توسط ناشر و یا استودیو سازنده تایید نشده است.


دیدگاه شما در مورد بازی احتمالی Battlefield V چیست؟

 

منبع GamesBeat


مطالب پیشنهادی