بررسی دانگل TOTOLINK AC650 Wireless Dual Band
۱۵ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

دانگل بی سین دو بانده A650UA توتولینک که از سری جدید استاندارد AC پشتیبانی می کند، توانست در اجرای تست های مختلف در دو محدود باند فرکانسی رضایت ما را کسب نماید، اما با در نظر گرفتن استاندارد AC، کاربرد این وایرلس در باند ۵ گیگاهرتز حائز اهمیت است که با توجه به تست های انجام شده در کوتاه ترین فاصله می توانست پهنای باند پایدار تری را برای ما فراهم نماید. در هر صورت، همانطور که در بررسی اشاره کردیم، برای ارتباط این دانگل، دیوایس مقابل از باند فرکانس ۵ گیگاهرتز پشتیبانی کند، در غیر اینصورت فرکانس ارتباطی شما به ۲٫۴ گیگاهرتز سوئیچ خواهد شد. استفاده از این وایرلس در محیط بدون مانع و با فاصله ای در حدود ۵۰ متر می تواند بهترین کیفیت را برای شما ارائه دهد. TOTOLINK A650UA دارای گارانتی تعویض ۳۶ ماهه گرین عرضه خواهد شد، و با توجه به دو بانده بودن، انتظار می‌رود این کارت شبکه با قیمت تقریبی ۸۵ هزار تومان وارد بازار شود.

نقاط قوت:

+ راه اندازی آسان
+ عملکرد دو بانده
+ پشتیبانی از استاندارد AC
+ فناوری MU-MIMO
+ قیمت مناسب در ازاء کارایی

نقاط ضعف:

ندارد

 

 

در بخش انتهاي بررسي به نمرات کسب شده توسط محصولات در چند قسمت مختلف مي پردازيم. برای اطلاع از نحوه نمره دهی و نشان ها به صفحه جوایز آپ آی آر مراجعه کنید. دانگل TOTOLINK AC650 Wireless Dual Band USB Adapter در اکثر بخش ها خوب ظاهر شد و توانست نمرات خوبی را از سمت ما دریافت کند.

 

در نهایت دانگل TOTOLINK AC650 Wireless Dual Band USB Adapter موفق به کسب نشان ” Editor`s Choice ” از لابراتور تخصصی آپ آی آر شد. دریافت این نشان به معنای مهر تاییدی بر عملکرد همه جانبه و بی عیب و نقص محصول مورد بررسی به تایید وبسایت آپ آی آر است.


مطالب پیشنهادی