ادعای هواوی برای ربودن بازار موبایل از حیطه قدرت اپل
۱۰ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

مدیر عامل شرکت هواوی، ریچارد یو می گوید:  تا ۲ سال آینده از میزان فروش و قدرت بازار اپل عبور خواهیم کرد. این کمپانی چینی که طی مدت کوتاهی به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کرده و به عنوان سومین و بزرگترین سازندگان گوشی‌های هوشمند در دنیا شناخته می‌شود، در آینده نزدیک هواوی نسل جدید خانواده سری P را معرفی خواهد کرد. با آپ آی آر همراه باشید.


هواوی

ریچارد یو، در صحبت‌های خود به خانواده گوشی هواوی P20 اشاره کرد و ادامه داد، این محصول با ویژگی‌های بسیار زیاد در برابر آیفون ایکس اپل، با قیمت ۹۹۹ دلار ارزش خرید بالایی را دارد. ما همیشه بهترین قابلیت‌های موجود را با قیمتی معقول عرضه می‌کنیم.

وی همچنین ادامه داد:

خانواده هواوی P20، تجهیز شده با تراشه هوشمند کایرین ۹۷۰ و در دو مدل همراه با دوربین سه‌گانه، انقلاب بزرگی در میان بازار موبایل ایجاد خواهد کرد. این اسمارت‌فون می‌تواند در کنار سرعت بالای آپ آی آری، تصاویر خارق العاده‌ای را ثبت کند.

این مدیرعامل در صحبت با رسانه‌های خبری اعلام کرد، در مدت کمتر از ۲ سال محصولات هواوی در بازار موبایل از اپل پیشی خواهند گرفت. این درحالی است که سامسونگ برای برتری در بازار موبایل نیاز به فرصتی ۵ ساله دارد.

طبق ادعای ریچارد یو، نام تجاری Huawei پس از ۲ سال آینده به بزرگترین و مورد اعتمادترین برندهای جهانی تبدیل خواهد شد.


دیدگاه شما در مورد ادعای هواوی برای پیشی گرفتن از اپل چیست؟

منبع GizmoChina


مطالب پیشنهادی