فرم‌ویر و درایور پک‌های فوریه 2018 برای دستگاه‌های Surface Book ارائه شدند
۹ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت امروز فرم‌ویر و درایور پک‌های فوریه ۲۰۱۸ آپدیت تجمیعی اخیر خود را برای دستگاه‌های Surface Book منتشر نمود. آپدیت‌های تجمیعی مایکروسافت هفته گذشته ارائه شده بودند و عملکرد کلی سیستم و باطری این دستگاه‌ها را بهبود بخشیدند.

آپدیت تجمیعی جدید ویندوز ۱۰ را می‌توانید از طریق Windows Update دریافت کنند؛ اگر قصد دانلود و نصب دستی این آپدیت را دارید می‌توانید با دریافت پکیج فرم‌ویر و درایور پک فوریه ۲۰۱۸ این کار را انجام داده و به اصطلاح یک تیر و دو نشان زده باشید!


Surface Book

قابل توجه است که آپدیت تجمیعی مذکور در حال حاضر برای کاربران ویندوز ۱۰ نسخه‌های Creators و Fall Creators Update ارائه شده است. کاربران Surface Book باید به دنبال نسخه ۹۰٫۲۰۹۸٫۲۵۶٫۰ باشند که به همراه آن فرم‌ویر نسخه ۱٫۱٫۳۳۹٫۱ نیز بر روی دستگاه نصب شده و پایداری و عملکرد کلی سیستم و باطری دستگاه را بهبود می‌دهد.

کاربران دستگاه‌های Surface Book می‌توانند با مراجعه به مسیر Settings>Update & Security>Windows Update>Check for Update جدیدترین بروزرسانی فرم‌ویر را به‌صورت OTA دریافت نمایند. اگر در این بخش بروزرسانی جدیدی برای شما وجود ندارد چاره‌ای ندارید جز این‌که مدتی صبر کنید تا این بروزرسانی برای تمامی دستگاه‌های Surface Book ارائه شود.

اما برای دریافت دستی این پکیج شما باید فایل‌های متناسب با مدل دستگاه خود را دانلود، استخراج و سپس نصب نمایید. به یاد داشته باشید برای مشاهده و اعمال تغییرات ایجاد شده توسط بروزرسانی باید دستگاه خود را حتما ریبوت کنید.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی