حمایت مجری سرشناس پرسپولیسی از منصوریان
۹ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

به گزارش خبر ورزشی، علیرضا منصوریان که در غرب، شرق و شمال تهران رستوران‌های زنجیره‌ای دارد یکی از مدعوین در این مراسم بود که به اتفاق تعدادی از مدیران لاکچری این صنعت، گرد هم آمده بودند. البته او تنها فوتبالی این مراسم نبود چون محمد دایی هم سه‌شنبه شب آنجا بود.

از دیگر مهمانان شناخته شده البته در عرصه هنر که در این مراسم شرکت داشتند می‌توان به اسامی بهنوش بختیاری، سام نوری (خواهرزاده محمدعلی فردین) و یوسف تیموری اشاره کرد.

در بخشی از این مراسم وقتی محمود شهریاری، مجری پرسپولیسی برنامه متوجه علیرضا منصوریان بین حضار شد بحث را برای دقایقی کاملاً فوتبالی کرد.

شهریاری که همیشه با دیدن استقلالی‌ها به ویژه در نزدیکی شهرآورد برای آنها کری‌خوانی می‌کند و کم هم نمی‌آورد این بار در قامت حامی مربیان وطنی، تمام‌قد از منصوریان و خدماتی که در استقلال انجام داده دفاع(!) و به باشگاه استقلال و به‌طور کلی سیاست مرغ همسایه غاز است انتقاد کرد.

شهریاری گفت: «من پرسپولیسی هستم اما معتقدم باید ملی‌گرا باشیم و قدر نیروهای خودمان را بدانیم». او گفت: «شک ندارم این استقلال همان تیمی است که منصوریان ساخته و پرداخته کرد ولی وقتی زمان دیدن ثمره‌‌اش شد تیم را از او گرفتند و به یک چشم‌آبی دادند. متأسفانه ما خودمان با دست خودمان نیروی بومی را طرد و جا را برای خارجی‌ها باز می‌کنیم. امثال منصوریان‌ها در این کشور کم نیستند که این‌چنین با روی بد باشگاهی که به آن عشق می‌ورزند مواجه می‌شوند».

با پایان این نطق حمایتی، علیرضا منصوریان از جای خود برخاست و به طرف شهریاری رفت. او را به آغوش کشید و بابت حمایتش از او تشکر کرد و از همه خواست شهریاری را تشویق کنند و به یکباره سالن جوی کاملاً متفاوت با قبل پیدا کرد.

نکته جالب توجه درباره منصوریان در این مراسم این بود که خیلی‌ها می‌خواستند از او درباره شهرآورد سؤال بپرسند ولی او با ترفندی که در این مدت پیش گرفته باز هم تن به حرف زدن درباره استقلال نداد!

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی