سال گذشته 46 درصد از ICOها با شکست مواجه شدند!
۷ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

طبق گزارش Tokendata، در سال گذشته ۴۶ درصد از ICOهای برگذار شده با شکست مواجه شدند. در ادامه مطلب با آپ آی آر همراه باشید.

بازار ارزهای دیجیتالی امروزه بسیار داغ است که تا کنون توانسته نیز توانسته حجم چهارصد و پنجاه و دو میلیارد دلاری را برای بازار خود به ثبت برساند. در میان افرادی به سرمایه گذاری بر روی این ارزها مشغول بوده و افرادی نیز با تقبل رسیک پذیری بالا در برخی از ICOها شرکت خواهند کرد.

در مقابل شانس سودآوری بالا، ICOها احتمالات منفی چون کلاهبردای یا حتی شکست در پروژه را خواهند داشت. در این میان Tokendata گزارشی را اخیرا منتشر کرده است که حاکی از شکست ۴۶ درصد از ICOهای مربوط به سال ۲۰۱۷ است. این گزارش Tokendata درباره لیست ۹۰۲ مورد ICO در سال ۲۰۱۷ است. در این لیست، ۱۴۲ مورد طی مرحله تامین مالی خود ناکام بودند و متاسفانه ۲۷۶ مورد دیگر پس از دریافت پول و فروش توکن‌های خود به علت شکست به آرامی محو شدند. و در این حال است که گفته می‌شود ۴۶ درصد از ICOهای مربوط به سال ۲۰۱۷ شکست خوردند.

این تعداد از شکست ICOهایی که در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاده است می‌تواند نظر بسیاری از افرادی که تمایل به شرکت در ICOها را دارند را منصرف کند. ناگفته نماند، طبق این اطلاعات به دست آمده ۱۱۳ تعداد از ICOهای دیگر نیز وضعیت چندان خوبی را ندارند و می‌توان در دسته نیمه شکست خورده آنها را طبقه بندی کرد. علت این مورد را می‌توان توقف در فعالیت رسانه‌های اجتمائی آنها و یا به اصطلاح کوچک بودن جامعه این ICOها دانست.

منبع: news.bitcoin


مطالب پیشنهادی