استودیو رمدی جزییات تازه‌ای از پروژه P7 منتشر کرد
۴ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

استودیو سرشناس بازی‌سازی رمدی “Remedy Entertainment” که عناوین خاطره‌انگیز Max Payne و Alan Wake را تا کنون توسعه داده است، در تازه‌ترین گزارش مالی خود اشاره به تاریخ انتشار بازی سینمایی سوم‌شخصی کرد که پیش از این، با پروژه P7 شناخته می‌شد. با آپ آی آر همراه باشید.


پروژه P7

با توجه به تایید رسمی استودیو رمدی، بازی آینده آنها به خوبی مراحل ساخت و توسعه را پشت سر گذاشته و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای سال ۲۰۱۹ آماده انتشار توسط کمپانی ۵۰۵ Games خواهد بود.

این استودیو که بازی ناموفق Quantum Break را توسط مایکروسافت به انتشار رسانید، در پی تجربه‌های بدست آمده، پروژه P7 را از مرحله پیش تولید به سطح بالاتری رساند و در دوره بررسی اولیه قرار گرفته است. علاوه براین، این استودیو در گزارش مالی خود، از پروژه‌های دیگر خود در آینده هم صحبت کرد. بر این اساس، انتظار می‌رود در سال جاری میلادی به جز پروژه P7، بازی دیگری هم توسط آن‌ها ساخته شود.

این کمپانی همچنین اشاره کرد، هزینه‌های مربوط به کارکنان و همین‌طور مخارج مربوط به تامین منابع خارجی این دو بازی بسیار بالا می‌باشد و به همین دلیل آنها مجبور هستند در این مدت مخارج زیادی را متحمل شود. با این حال هدف اصلی رمدی رشد هرچه بیشتر در بازار بازی‌سازی است و به همین منظور سرمایه‌گذاری‌های این شرکت برای ساخت عناوین جذاب که از این استراتژی پشتیبانی می‌کنند، رو به افزایش است.

هنوز اطلاعات دقیقی از پروژه P7 ارائه نشده است، اما گفته می‌شود این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و PC عرضه خواهد شد.


دیدگاه شما در مورد پروژه P7 کمپانی رمدی چیست؟ آیا موفق خواهد شد؟


منبع dsogaming

 


مطالب پیشنهادی