لوکاس‌فیلم قصد کنارگذاری EA و همکاری با ناشری جدید دارد
۱ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

براساس شایعات منتشر شده به نظر می‌رسد لوکاس‌فیلم از زمانی که در سال ۲۰۱۳ حق انتشار بازی‌های سری Star Wars را به EA واگذار نموده است، از شرایط عرضه و فروش رضایت ندارد. تا به امروز، الکترونیک‌آرتز دو عنوان را در سری فرعی Star Wars: Battlefront به تولید رسانده است.

نخستین بازی سری فرعی Star Wars: Battlefront این استودیو در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در واقع یک بروزرسانی برای بازی‌های قبلی مجموعه جنگ‌های ستارگان بود. بتل‌فرانت به علت کمبود بخش کمپین تک‌نفره مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت.

EA برای جلب رضایت طرفداران دوآتشه سری جنگ‌های ستارگان مجبور به ارائه چندین بسته الحاقی رایگان و DLC پک‌های پولی شد تا شاید با افزودن محتوای بیشتر به این بازی، جذابیت آن را افزایش دهد.


EA

الکترونیک‌آرتز Star Wars: Battlefront II را در سال ۲۰۱۷ روانه بازار کرد که باتوجه به سیستم بسیار سخت‌گیرانه و مشقت‌بار جمع‌آوری لوت مورد انتقادهای شمار حتی بیشتری از گیمرها قرار گرفت! EA برای جلب رضایت موقتی گیمرها مجبور به حذف میکروتراکنش‌های موجود در بازی شد.

اما این اقدام کار را خراب‌تر کرد و به همین دلیل الکترونیک‌آرتز مجبور به تعطیلی استودیوی Visceral Games که مسئول ساخت بازی Star Wars: Project Ragtag در سال گذشته بود، شد.

از این رو به نظر می‌رسد روابط EA و لوکاس‌فیلم اکنون در شرایط بسیار نابسمانی قرار دارد. گفته می‌شود باتوجه به عملکرد ضعیف الکترونیک‌آرتز، لوکاس‌فیلم به دنبال ناشرهای جدیدی است که در این بین نام برخی موارد قوی مانند یوبی‌سافت و اکتیویژن مطرح شده و البته هنوز در حد شایعه می‌باشد.

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی