آَشنایی با ستاره‌های اینستاگرام / این قسمت: جوان ۲۲ ساله میلیاردر
۱ام اسفند ۱۳۹۶ مطالب آپی

آَشنایی با ستاره‌های اینستاگرام / این قسمت: جوان ۲۲ ساله میلیاردر

 
اگر شما هم جزو افرادی هستید که در شبانه روز چند بار به اینستاگرام سر می‌زنید، پس لابد با ستاره‌های اینستاگرام یا همان «شاخ‌های اینستاگرام» آشنا هستید.
 
به طور خلاصه، شاخ اینستاگرام به کسی گفته می‌شود که تعداد زیادی هوادار و فالوور، صفحه او را دنبال می‌کنند و در این شبکه برای خود برو بیایی دارد.
 
اولین شخصیتی که معرفی می‌کنیم، لوگان پائول (Logan Paul) جوان ۲۲ ساله آمریکایی است که در وب‌سایت رسمی‌اش، خود را بازیگر، کارگردان و سرگرمی‌ساز معرفی کرده است.
 
این چهره سرشناس اینترنت، در شبکه‌های اجتماعی حضور فعالی دارد و توانسته با انتشار ۸۰۷ پست در اینستاگرام، بیش از ۱۶ میلیون کاربر را دنبال خود بکشاند.
 
لوگان پائول در کانال یوتیوب خود ۲۱ میلیون مشترک دارد و تعداد دنبال‌کنندگان او در توییتر و فیس‎بوک به ترتیب ۴٫۲ میلیون و ۱۶٫۲ میلیون کاربر است.
 
به گزارش آپ آی آر به نقل از وب‌سایت بیزینس اینسایدر، وی که شخصیت طنزی از خود به نمایش می‌گذارد، به لطف انبوه هوادارانش، از صاحبان کسب‌وکارها آگهی می‌گیرد و با انتشار آنها پول‎های کلانی به جیب می‌زند.
 
مثلاً وی فقط از طریق کانال یوتیوب‌اش، سالانه ۱۴ میلیون دلار درآمد دارد؛ تقریباً معادل ۶۳ میلیارد تومان!
 
یکی از حواشی این شخصیت اینترنتی، انتشار ویدیوئی از جسد آویخته به درخت در جنگل خودکشی ژاپن بود که واکنش‌های فراوانی را از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخت و باعث شد وی بابت انتشار این ویدئو عذرخواهی کند.
 
لوگان پائول بعداً گفت قصد دارد یک میلیون دلار به سازمان‌هایی که در زمینه پیشگیری از خودکشی فعالیت می‌کنند ببخشد.
  

     در این زمینه بیشتر بخوانید:

      – محبوب‌ترین چهره اینستاگرام صفحه خود را بست!

 


مطالب پیشنهادی