موضع مبهم ملی پوشان پرسپولیس برای تمدید قرارداد
۲۹ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

به گزارش خبرنگار مهر، عدم حضور پرسپولیس به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان سال آینده باعث شده تا برانکو ایوانکوویچ، بازیکنان فعلی خود را در لیست فصل آینده نیز قرار دهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت که بیش از پنج جلسه مشترک در خصوص این موضوع با افشین پیروانی مدیر تیم و حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشته است از آنها خواسته تا مذاکره برای تمدید قرارداد با بازیکنان را آغاز کنند.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره فروش بازیکنان نیز همچون گذشته موضع گرفته است. ایوانکوویچ به باشگاه اعلام کرده است هر بازیکنی که مشتری دارد می تواند پیشنهادش را بدهد تا در صورت درآمدزایی برای باشگاه و همچنین داشتن ذخیره در همان پست به تیم های دیگر برود.

در بین بازیکنانی که قراردادشان در انتهای فصل با پرسپولیس تمام می شود شجاع خلیل زاده اولین نفری بود که قراردادش را هفته گذشته تمدید کرد تا استارت سرخپوشان برای حفظ بازیکنان زده شود.

فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، بوژیدار رادوشوویچ، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و صادق محرمی قراردادشان در پایان فصل با سرخپوشان پایتخت به اتمام می رسد و اینطور که به نظر می رسد تنها نگرانی مدیران پرسپولیس بابت ملی پوشان خود است و ار تمدید قرارداد سایر بازیکنان تا حدود زیادی اطمینان دارد.

محمد انصاری که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر زمزمه هایی مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس به گوش می رسید با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، مانده است تا لیگ را با پیراهن پرسپولیس به سرانجام برساند و سپس منتظر پیشنهادات جدید خود پس از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بماند.

این شرایط برای وحید امیری نیز برقرار است و این بازیکن هنوز موضع روشنی در خصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس نگرفته است.

کمال کامیابی نیا نیز که در اردوهای ریکاوری تیم ملی حضور دارد وضعیت مشابهی دارد و منتظر است تا تکلیف حضورش در هواپیمای تیم ملی برای سفر به روسیه مشخص شود و سپس به بحث ماندن یا رفتن از جمع سرخپوشان بپردازد.

حضور در جام جهانی روسیه می تواند سکوی پرتاب ملی پوشان برای حضور در تیم های مطرح دنیا باشد. حال باید دید مدیران باشگاه پرسپولیس چه شیوه ای را برای حفظ بازیکنان ملی پوش خود انتخاب خواهند کرد تا احتمال موفقیت این تیم را در رقابت های لیگ برتر فصل آینده و لیگ قهرمانان آسیا افزایش دهند.

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی