ایسوس ماوس گیمینگ Gladius II Origin را عرضه می‌کند
۲۸ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی ایسوس یکی از تولیدکنندگان خوش‌نام در بازار لوازم جانبی و تجهیزات مصرفی گیمرها محسوب می‌شود. این کمپانی تایوانی امروز سومین نسخه از ماوس گیمینگ محبوب Gladius خود را عرضه کرد. این ماوس جدید که Gladius II Origin نامگذاری شده از یک سنسور اپتیکال با دقت فوق‌العاده ۱۲۰۰۰DPI بهره می‌برد.

هنوز مشخص نیست که آیا این سنسور بسیار دقیق توسط PixArt طراحی شده است یا خیر. سوئیچ‌های Gladius II Origin توسط Omron طراحی و توسعه یافته که البته اندکی با یکدیگر تفاوت دارند؛ یکی از سوئیچ‌ها از نوع Omron D2FC-F-K بوده و دیگری Omron D2F-01F می‌باشد. این دو سوئیچ مقاومت متفاوتی در برابر کلیک ارائه کرده و کاربر حساسیت بیشتری را در کلیک چپ احساس خواهد نمود.


Gladius II Origin

مجموعا در ماوس گیمینگ Gladius II Origin شاهد ۵ دکمه هستیم. همچنین یک دکمه برای انتخاب DPI یا دقت ماوس و دو دکمه انگشتی در قسمت کناری و سمت چپ ماوس تعبیه شده است.


Gladius II Origin

از سایر ویژگی‌های ماوس جدید و حرفه‌ای ایسوس می‌توان به قابلیت جداسازی و تعویض کابل‌های بافته‌شده و لاستیکی، نورپردازی RGB با پشتیبانی از نرم‌افزار کنترل کننده Aura Sync ایسوس در مناطق نوردهی شده(قسمت تحتانی، غلتک اسکرول و لوگوی ROG) و همچنین سازگاری با اپلیکیشن Armoury ایسوس اشاره نمود.


Gladius II Origin

Gladius II Origin تنها ۱۱۰ گرم وزن داشته و ابعاد آن ۱۲۶ در ۶۷ در ۴۵ میلی‌متر می‌باشد. ایسوس ماوس جدیدش را از طریق تمامی نمایندگان و خرده‌فروشان با قیمت ۹۹ دلار عرضه نموده است.

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی