سرفیس فون مجهز به پردازنده اسنپ‌دراگون 845 می‌شود
۲۶ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

با توجه به اینکه محصول آینده مایکروسافت در زمینه گوشی‌های هوشمند در هاله‌ایی از ابهام به سر می‌برد، اخبار و شایعات بسیاری گریبان سیستم‌عامل ویندوز موبایل که عمر آن به پایان رسیده را گرفته است. طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، شایعه جدیدی مبنی بر تولید و گوشی هوشمند سرفیس فون مجهز به تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ وجود دارد، که علاوه براین، گوشی هوشمند سرفیس فون انعظاف پذیر بوده و قابلیت تا شدن را دارد. با آپ آی آر همراه باشید.

سرفیس فون

همانطور که نام این محصول مشخص است، سرفیس جزو محصولات با کیفیت و مجهز به سخت‎افزاری قدرتمند از سوی مایکروسافت می‌باشد که قیمت یالای نیز دارد. گفته می‌شود که نه تنها گوشی هوشمند Surface phone از جدیدترین پردازنده اسنپ‌دراگون بهره می‌گیرد بلکه سیستم‌عامل آن با نمونه‌های قبلی تولید شده برای ویندوز موبایل کاملا متفاوت است. نام پروژه‌ایی که مسئولان مایکروسافت بر روی آن برای توسعه سرفیس فون کار می‌کنند، Andromeda می‌باشد. به گفته شایعات، این کمپانی نمونه‌های اولیه از این محصول را برای شرکای تجاری ارسال کرده است.

با توجه به مرگ ویندوز موبایل، سیستم‌عامل سرفیس فون طبق شایعات مجهز به یک پورت ARM از Windows 10 Core است که از آخرین پروژه Polaris نیز به عنوان محیط کاربری استفاده می‌کند. با توجه به پروژه پولاریس، این سیستم‌عامل می‌تواند در واقع محیط کاربری متغیری داشته باشد و توانایی برقراری ارتباط به دیگر ویندوزها را به همراه داشته باشد. بنابراین، Surface phone اگر وجود خارجی داشته باشد از سیستم‌عامل شناخته شده‌ی ویندوز ۱۰ موبایل بهره‌مند نخواهد بود.


دیدگاه شما در مورد شایعات حاکم بر سرفیس فون چیست؟

منبع GizmoChina


مطالب پیشنهادی