کاربران Surface را بیشتر از مک‌بوک اپل می‌پسندند
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

براساس مطالعه جدیدی که مایکروسافت با غرور خاصی از نتایج آن صحبت می‌کند، محصولات سری Surface این کمپانی هم در بازار خانگی و هم در ادارات وضعیت بسیار بهتری دارد. در واقع کارمندان سخت‌افزارهای ویندوزی را نسبت به مک‌بوک‌ها، آیپدها ترجیح می‌دهند.

این مطالعه که توسط Creative Strategies بر روی ۱۳۰۰ مصرف کننده ایالات متحده صورت گرفته نشان می‌دهد که تقریبا بیش از ۷۲ درصد از کاربرانی که برای نیازهای شغلی خود از یک دستگاه Surface بهره می‌برند، تمایل دارند از آن در مصارف شخصی خود نیز استفاده کنند. این در حالی است که رقم مذکور برای کاربران مک‌بوک‌های اپل ۶۵ درصد گزارش شده است.

علاوه بر این، اگر تمایل کاربران به تعویض لپ‌تاپ‌های فعلی‌شان با یک دستگاه ۲ در ۱ را در نظر بگیریم، Surface Pro با اختلاف ۱۱ درصدی نسبت به iPad اپل برتری دارد. شاید از این آمار و ارقام تعجب کنید اما باید بدانید که اکثر دارندگان دستگاه‌های سرفیس از این‌که محصولی تولید شده توسط مایکروسافت را استفاده می‌کنند، به خود می‌بالند.


Surface

بیش از ۷۷ درصد از افراد حاضر در این مطالعه اعلام نمودند که افتخار می‌کنند با یک دستگاه Surface در محل کار حاضر شوند؛ این در حالی است که تنها ۵۲ درصد از آنها چنین فکری را در خصوص دستگاه‌های اپل داشته‌اند.

علیرغم این‌که از نظر خلاقیت و بهره‌روی محصولات اپل و مایکروسافت تقریبا در یک سطح قرار می‌گیرند، اما به طور کلی صاحبان سرفیس احساس می‌کنند از پشتیبانی به مراتب بهتری برخوردار هستند.

در این مطالعه همچنین مشخص شد که اکثر مصرف‌کنندگان معتقدند سری سرفیس مایکروسافت تنها برندی است که توانایی رقابت با اپل را دارد.

مایکروسافت در یکی از پست‌های خود به کارفرمایان توصیه کرد تا دستگاه‌های سرفیس را تهیه کرده و آنها را در اختیار کارمندان خودشان قرار دهند. این کمپانی دارا بودن یک دستگاه سرفیس را افتخارآمیز می‌داند.

منبع: news.softpedia


مطالب پیشنهادی