اسنپ‌دراگون 845 در آزمون گرافیک پشت آیفون 10 را به خاک زد
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

از عملکرد سریع، پردازنده گرافیکی پیشرفته و هر چیز دیگری که اسنپ‌دراگون ۸۴۵ با خود به همراه دارد به زودی چالشی میان محصولات فعلی بهترین گوشی های اندروید و نسل بعدی اسمارت‌فون‌های مجهز به این تراشه آغاز خواهد شد. با توجه به نزدیک بودن کنفرانس MWC 2018، برخی از این محصولات نظیر گلکسی اس ۹، گوشی‌های شیائومی، سونی و ال‌جی  به تراشه‌ی Snapdragon 845 مجهز شده‌اند. با آپ آی آر همراه باشید.


مزایای اسنپ‌دراگون ۸۴۵ به تنهایی باعث خواهد شد تا از سری گوشی‌های گلکسی اس ۸، LG V30 و حتی OnePlus 5T دست بکشید و مطمئن شوید که آنها از تراشه‌ی قدرتمندی برخوردار نیستند. با توجه به ادعای کمپانی کوالکام، تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ راندمان بسیاری خوبی را نسبت به نسل گذشته فراهم خواهد کرد و در ضمن مصرف بسیار کمتری در مقابل قدرت ارئه می‌دهد.

تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ در مجموع تست‌های منتشر شده از نسل گذشته توانایی بیشتری دارد، اما در زمینه پردازش گرافیکی که بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی به آن چشم دوخته‌اند، بیش از ۳۰ درصد افزایش کارایی را در قبال مصرف پایین‌تر به همراه دارد. این تراشه‌ی جدید از کوالکام در آزمون ۳Dmark Sling Shot که فشار بسیاری به پردازنده وارد می‌کند توانست بیشترین امتیاز را کسب کند و آیفون ایکس را نیز مغلوب توانایی خود کند.


هر چند در این تراشه در مجموع بین ۲۰ تا ۴۰ درصد در پردازش گرافیکی توانایی بیشتری را نسبت به نسل پیشین دارد، اما در برخی از تست‌های CPU همچنان مغلوب پردازنده A11 آیفون شده است. بنابراین، تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ در زمینه پردازش گرافیکی پیشرفت بیشتری را نسبت به پردازنده مرکزی شامل می‌باشد.


دیدگاه شما در مورد توانایی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ چیست؟

منبع PhoneArena


مطالب پیشنهادی