اطلاعات جدیدی از دوربین سه‌گانه Huawei P20 و Huawei P20 Plus منتشر شد
۲۰ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

دعوت نامه رویداد معرفی گوشی‌های هوشمند هوآوی در تاریخ ۲۷ مارچ در پاریس، فرانسه را نشان می‌دهد. در این رویداد انتظار می‌رود سه گوشی جدید از خانواده Huawei P20 معرفی شوند. پیش بینی می‌شود دو مدل جدید از این خانواده، Huawei P20 و Huawei P20 Plus مجهز به سه سنسور دوربین را پنل پشتی باشند. با توجه به محصولات موجود در بازار موبایل،  خانواده هواوی P20 اولین گوشی‌هایی هستند که برای بار نخست با دوربین سه‌گانه رونمایی خواهند شد. بر اساس تحقیقات صورت گرفته، سنسور سومی که به سیستم عکسبرداری گوشی‌های هواوی P20 افزوده شده، وظیفه زوم هیبرید ۵ برابر (۵ hybrid x) را بر عهده دارد. با آپ آی آر همراه باشید.

دعوت‌نامه رویداد معرفی محصولات هواوی متشکل از برج ایفل در پاریس، جایی که نمایشگاه آن برگزار خواهد شد و در پس زمینه سه حلقه وجود دارد، که نشان دهنده تنظیم دوربین سه‌گانه در پنل پشت P20 و P20 Plus است. درقسمت پایین دعوتنامه، نوشته “See mooore with AI” قابل مشاهده است که اشاره مستقیم به ادغام هوش‌مصنوعی و سیستم عکسبرداری دوربین سه‌گانه را دارد.

Huawei P20

از سوی دیگر، Huawei P20 Lite که توسط FCC  در ایالات متحده بخشی از اطلاعات آن تایید شد، دارای طراحی نمایشگر شبیه به آیفون ۱۰ را دارد و با توجه به اطلاعات منتشر شده مجهز به صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی با نسبت ابعاد غیر معمول ۱۹:۹ است.


دیدگاه شما در مورد آینده دوربین سه‌گانه Huawei P20 چیست؟

منبع PhoneArena


مطالب پیشنهادی