تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 تایید شد؛ همراه با تصاویر جدید بازی




۱۵ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

از اولین باری که بازی Red Dead Redemption 2 به صورت رسمی معرفی شد و پیش‌نمایشی از آن دیدیم مدت زمان زیادی می‌گذرد. شماره جدید این بازی موفق Rockstar Games قرار است برای تمامی ریجن‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

امروز کمپانی Rockstar Games به طور رسمی تایید کرد که دومین نسخه از سری بازی Red Dead Redemption در تاریخ ۲۶ اکتبر سال جاری و در سراسر جهان منتشر می‌شود. پیش‌تر اعلام شده بود این بازی قرار است در بهار ۲۰۱۸ عرضه شود که خب متاسفانه گیمرها و طرفداران این بازی باید تا زمستان سال جاری صبر کنند!


Red Dead Redemption 2


ناشر بازی امیدوار است که بازی زودتر آماده شود، اما ظاهرا مشکلات و جزییاتی در بازی وجود دارند که باید به آنها رسیدگی شود. همچنین امروز مجموعه‌ای جدید از تصاویر این بازی محبوب منتشر شده که دیدن آنها خالی از لطف نخواهد بود.

راک‌استار گیمز در مورد تاخیر بازی Red Dead Redemption 2 گفته است:

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم تا Red Dead Redemption 2 را در ۲۶ اکتبر عرضه کنیم. از بابت تاخیری که اتفاق افتاده عذر می‌خواهیم؛ اگرچه امیدواریم بازی زودتر از تاریخ اعلام شده آماده عرضه شود، اما هنوز مواردی هستند که باید به جهت تجربه بدون نقص گیمرها، برطرف گردند.

وظیفه خود می‌دانیم که صمیمانه از صبر و شکیبایی شما تشکر نماییم و امیدواریم زمانی که این بازی را تهیه کردید از مدت زمانی که برای آن انتظار کشیدید خوشحال باشید. از شما دعوت می‌کنیم تصاویر جدیدی از بازی را ببینید. در هفته‌های پیش‌رو اطلاعات بسیاری را در خصوص Red Dead Redemption 2 شاهد خواهید بود!

Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2

منبع: wccftech


مطالب پیشنهادی