مجموعه Office 2019 در سال جاری عرضه و فقط بر روی ویندوز 10 کار می‌کند
۱۴ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی مایکروسافت در جریان رویداد Ignite Conference سال گذشته‌اش به طور رسمی اعلام کرد که مجموعه Office 2019 را در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد کرد. در آن زمان مایکروسافت جزییات خاصی را درباره نسخه لایسنس شده جدید آفیس ۲۰۱۹ ارائه نداده بود. با سخت‌افزار همراه باشید.

اما امروز این کمپانی رسما تایید کرد که این مجموعه کاربردی و پرطرفدار در نیمه دوم سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. در این بین نکته‌ای که شاید عجیب به‌نظر برسد امکان اجرای Office 2019 تنها بر روی جدیدترین نسخه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ می‌باشد.


Office 2019

بنابراین، آفیس ۲۰۱۹ برای نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز ارائه نمی‌شود و احتمالا دلیل آن نیز عدم پشتیبانی مایکروسافت از این نسخه‌هاست. غول نرم‌افزاری دنیا همچنین اعلام کرد که Office 2019 از تکنولوژی کلیک برای نصب بهره برده و زمانی که فایل نصب‌کننده را اجرا نمایید، محتوای موردنیاز دانلود خواهد شد.

آفیس ۲۰۱۹ شامل برنامه‌های Word ،Excel ،PowerPoint ،Outlook و Skype برای کسب‌وکارها می‌باشد. همچنین اپلیکیشن OneNote 2019 در این مجموعه ارائه نشده و مایکروسافت تمایل دارد کاربران از اپلیکیشن یونیورسال یا UWP وان‌نوت استفاده کنند که ویژگی‌های بسیار مثبتی هم دارد.

علاوه بر این، مایکروسافت تایید نمود که مجموعه آفیس ۲۰۱۹ دیگر از دوره پشتیبانی ۱۰ ساله برخوردار نبوده و پشتیبانی عادی آن تا ۵ سال ارائه می‌شود. همچنین ۲ سال دیگر نیز برای پشتیبانی اضافی از این مجموعه نرم‌افزاری صورت می‌گیرد که تا تاریخ ۱۴ اکتبر سال ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی