نصب‌کننده آفلاین آپدیت تجمیعی KB4058258 ویندوز 10 منتشر شد
۱۳ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت ارائه آپدیت جدیدی را برای آخرین نسخه ویندوز ۱۰ آغاز کرده است. لینک‌های دانلود مستقیم آپدیت تجمیعی KB4058258 ویندوز ۱۰ هم اکنون در وب‌سایت این کمپانی منتشر شده‌اند. کاربران می‌توانند با استفاده از فایل نصبی آفلاین این آپدیت، تمام کامپیوترهای خود را به صورت یکجا بروزرسانی کنند.

مایکروسافت در هفته جاری آپدیت‌های مختلفی را ارائه داده و این در حالی است که فقط دو هفته تا پچ‌های سه‌شنبه یا February Patch Tuesday فاصله داریم. امروز مایکروسافت آپدیت تجمیعی دیگری را نیز برای نسخه Fall Creators Update سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر کرد.

در بروزرسانی KB4058258 تمام فیکس‌های لازم برای حل مشکل بوت نشدن کامپیوترهای مجهز به پردازنده‌های AMD ارائه شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید پس از جنجالی شدن دو آسیب‌پذیری امنیتی اسپکتر و ملت‌داون، اینتل با همکاری شرکت‌های فعال در حوزه فناوری به سرعت پچ‌هایی را برای رفع مشکل ارائه دادند. در این بین کار مایکروسافت برای تطبیق این پچ‌ها در ویندوز ۱۰ و انتشار آن برای تمام کاربران، سختی‌های زیادی را پشت‌سر گذاشت.


KB4058258

هم اکنون می‌توانید فایل نصب آفلاین آپدیت تجمیعی جدید که بیلد ۱۶۲۹۹٫۲۱۴ را به همراه دارد، را از لینک‌ زیر دریافت نمایید:

نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰

به گفته مایکروسافت آپدیت تجمیعی KB4058258 مشکل بوت نشدن کامپیوترهای مجهز به پردازنده‌های قدیمی‌تر AMD که پس از اعمال پچ‌های اسپکتر و ملت‌داون به‌وجود آمد را برطرف خواهد کرد.

در بروزرسانی جدید مشکل چشمک زدن ناگهانی مانیتورهای دوم و عدم نمایش فوری زبان جدید پس از فشردن دکمه‌های Alt+Shift برطرف شده و توانایی‌ رندرینگ و نمایش متن در ویدیو پلیرها بهبود یافته است.

علاوه بر این، مرورگر مایکروسافت Edge نیز آپدیت شده و از این پس کاربران می‌توانند گزینه Extension Group Policy را به حالت غیرفعال تغییر دهند.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی