تاریخ دقیق معرفی هواوی P11 مشخص شد
۱۲ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

با توجه به اینکه کمپانی هواوی پیش از این اعلام کرد رونمایی گوشی‌های پرچم‌دار سری P در کنفرانس MWC سال جاری  رخ نخواهد داد. تاریخ معرفی این سری از گوشی‌های هوشمند هواوی در بلاتکلیفی قرار گرفت، اما در طی چند ساعت گذشته این کمپانی به صورت رسمی اعلام کرد، گوشی هوشمند هواوی P11  تا تاریخ ۲۷ ماه مارچ، در رویدادی ویژه در پاریس در معرض نمایش قرار خواهد گرفت. با در نظر گرفتن اینکه این کمپانی موفق چینی نام این سری از محصول را مشخص نکرده است، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تغییر نام این محصول به P20 به گوش می‌رسد. با آپ آی آر همراه باشید.

هواوی P11

براساس شایعات اخیر، انتظار می رود که حداقل این خانواده را سه عضو تشکیل دهد. P11 ،P11 Plus و P11 Lite سه گوشی هوشمند از سری P محصولات پرچم‌دار هواوی به شمار می‌رود، شایان ذکر است، زمزمه‌هایی از حضور نسخه‌ایی دیگر با نام P11 Pro شنیده می‌شود. از لحاظ طراحی به نظر می‌رسد گران‌قیمت‌ترین آنها طراحی شبیه به آیفون ایکس داشته و از نمایشگر تمام صفحه بهره‌مند باشد.

از سوی دیگر، هواوی P11 با توجه به اطلاعات بدست آمده دارای دوربین سه‌گانه خواهد بود، اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، در زمینه تصویر برداری این محصول می‌تواند در بازار موبایل انقلابی بوجود بیاورد. صفحه نمایش این گوشی هوشمند نسبت ابعاد ۱۸:۹ را خواهد داشت و از پردازنده کایرین ۹۷۰ به همراه تراشه هوش مصنوعی بهره‌مند است.


دیدگاه شما در مورد گوشی هوشمند هواوی P11 چیست؟

منبع GsmArena


 


مطالب پیشنهادی