کمپانی DEEPCOOL کیس ARK90 را معرفی کرد؛ مخصوص عاشقان واتر کولینگ!
۹ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

   

کمپانی DEEPCOOL به عنوان یکی از نام‌های آشنا در زمینه تولید کیس و واتر کولر، به تازگی یک کیس Tower جدید در مدل ARK90 معرفی کرده است. این کیس با توجه به مشخصاتی که دارد، می‌تواند یکی از گزینه‌های انتخاب برای افراد علاقه مند به واتر کولینگ باشد. طبق اطلاعاتی که کمپانی سازنده منتشر کرده است، طراحی داخل کیس به صورتی است که مصرف کنندگان مشکلی از بابت اسمبل قطعات و بخصوص نصب واتر کولر نداشته باشند. کیس ARK90 برای جلوه نمایی هر چه زیباتر قطعات اسمبل شده از یک درب شیشه‌ای، نورپردازی RGB، طرح مینیمالیستی، امکان مشاهده جریان کولانت و نصب کارت گرافیک به صورت عمودی برخوردار است.

  

سینی داخل کیس از از مادربردهایی تا فرم فکتور E-ATX و ابعاد ۲۷۶×۳۰۵ میلی متری پشتیبانی می‌کند. پهنای بدنه این کیس به ۲۳۰ میلی متر می‌رسد و در قسمت پشت آن ۵ میلی متر فضا جهت مدیریت کابل‌ها وجود دارد. قفسه‌ نصب هارد دیسک نیز قابل جا به جایی هستند و می‌توان برای فراهم سازی فضای بیشتر این قفسه را برداشت. در قسمت محفظه پاور، یک پنجره قرار گرفته است که امکان مشاهده پاور را فراهم می‌سازد. علاوه بر این، بر روی پنجره محفظه پاور طرح برند تجاری GamerStorm از سوی کمپانی DEEPCOOL مشاهده می‌شود.

امکان نصب واتر کولر نیز در چهار قسمت این کیس در سایز رادیاتورهای ۱۲۰، ۲۴۰ و ۳۶۰ میلی متری فراهم است، در قسمت جلو و بالا امکان مشاهده جریان کولانت به لطف لوله‌های موجود فراهم است. همچنین این کیس دارای ۳ فن ۱۴۰ میلی متری با نورپردازی RGB و یک واتر کولر از سری CAPTAIN با رادیاتور ۲۸۰ میلی متری به صورت از پیش نصب شده است. همانطور که اشاره شد، در این کیس می‌توان کارت گرافیک را به صورت عمودی نصب کرد که این عمل می‌تواند سبب کاهش دمای منتقل شده از کارت گرافیک به پردازنده باشد.

طبق منبع خبر، کیس ARK90 از سوی کمپانی DEEPCOOL، از ماه فوریه سال میلادی جاری  با قیمت ۲۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

منبع: TechPowerUp


مطالب پیشنهادی