برخی مشخصات سخت‌افزاری Galaxy S9 و S9+ فاش شد
۸ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

همان‌طور که می‌دانید تنها کمتر از یک ماه دیگر تا معرفی رسمی دو گوشی هوشمند Galaxy S9 و برادر بزرگترش +S9 باقی مانده و هر روز شایعاتی جدید در مورد ویژگی‌های این دو پرچمدار منتشر می‌شود.

براساس این شایعات به نظر می‌رسد امسال سامسونگ بیشتر بر روی بهبودرسانی تمرکز کرده و خیلی به دنبال نوآوری نبوده است. دو گوشی جدید سامسونگ همانند نسل قبلی یعنی گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس، از صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه بهره خواهند برد.

 این نوآوری که سامسونگ آن را در سری گلکسی اس۸ و تحت عنوان نمایشگر اینفینیتی رونمایی کرد، مورد استقبال کاربران قرار گرفته و این کمپانی کره‌ای در تلاش است این بار بهبودهایی را در این فناوری ارائه دهد.


Galaxy S9

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سامسونگ تلاش زیادی برای بهبود و ارتقای آن داشته، بخش دوربین Galaxy S9 و نسخه پلاس آن می‌باشد. این دو پرچمدار از ویژگی‌های متفاوتی در این زمینه برخوردار هستند؛ به طور مثال در نسخه +S9، سامسونگ از سیستم دوربین دوگانه استفاده کرده است. از سوی دیگر Galaxy S9 نیز از قابلیت دیافراگم قابل تغییر در دوربین عقب و اصلی برخوردار خواهد بود و بدین ترتیب در شرایط نوری نامطلوب، عملکردی به مراتب بهتر انتظار می‌رود.

این اطلاعات براساس شایعات مختلفی هستند که توسط منابع خبری متفاوت منتشر شده‌اند. اما امروز اِوان بلس، یکی از افشاکننده‌های معروف، تصویری از بخش عقبی Galaxy S9 و نسخه پلاس آن را منتشر کرده است.


Galaxy S9


از این تصویر جدید می‌توان به صحت شایعات قبلی امیدوار بود؛ نکته جالب دیگری که می‌توان دریافت توجه سامسونگ به نارضایتی کاربران از محل قرارگیری حسگرهای اثرانگشت در گلکسی اس۸، اس۸ پلاس و نوت ۸ می‌باشد. به نظر می‌رسد این بار حسگر در زیر لنز دوربین قرار خواهد گرفت.

همچنین هنوز هیچ حدسی در مورد قیمت احتمالی این دو گوشی هوشمند زده نشده؛ اما باتوجه به قیمت پرچمداران اخیر سامسونگ، بعید به نظر با محصولات مقرون به‌صرفه‌ای مواجه باشیم.

 

منبع: wccftech


مطالب پیشنهادی