تولید سریال ابرقهرمانی Inhumans متوقف شد
۵ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

به گزارش وب‌سایت SpoilerTV، سریال «ناانسان‌ها» از پورتال رسمیِ وب‌سایت خبری شبکه ABC حذف شده است، در صورت ورود به این پورتال، با پیغام خطای ۴۰۴ مواجه خواهید شد. با آپ آی آر همراه باشید.

با وجود پیوند عمیق میان این سریال ابرقهرمانی با دنیای سینمایی مارول، در مدت زمان کوتاهی که این سریال از گیرنده‌های تلویزیون به نمایش در آمد، رتبه‌بندی آن به طور چشمگیری کاهش یافت.

مجموعه تلویزیونی «ناانسان‌ها»، نخستین بار در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (۱۰ شهریور ۹۶) در سالن‌های سینمایی آی‌مکس به نمایش در آمد و به اولین سریالی تبدیل شد که به روی پرده سینماهای آی‌مکس رفته است. شایان ذکر است که این سریال، در پایان همان ماه از شبکه تلویزیونی ABC پخش شد.

نمایش سریال هشت قسمتی Inhumans در ماه نوامبر (آبان ماه) به پایان رسید و در ماه دسامبر (آذر ماه)، مینگ‌-نا ون (بازیگر سریال Agents of S.H.I.E.L.D) سهواً به موضوع لغو پروژه تولید آن اشاره کرد. بدین ترتیب، طرفداران دنیای ابرقهرمانی مارول در مورد آینده این سریال Inhumans با تردید‌هایی روبرو شدند. همین عامل موجب شد که این سریال در پایگاه اینترنتی Rotten Tomatoes، امتیاز مایوس‌کننده ۱۰ درصد را به خود اختصاص دهد.

در ابتدای ماه جاری میلادی، چنینگ دونگی (رئیس شبکه ABC) در جریان تور مطبوعاتی زمستانیِ انجمن منتقدان تلویزیون اعلام کرد:


سریال Inhumans نتوانست انتظارات ما را آن‌گونه که باید و شاید برآورده کند. هنوز درباره از سرگیری تولید این سریال در ماه می، رسماً تصمیم‌گیری نشده است. اما متاسفانه باید بگویم که آمار و ارقام در مورد محبوبیت این سریال چندان رضایت‌بخش نبوده است.

چنینگ دونگی سرسختانه بر رویکرد شبکه ABC مبنی بر تولید سریال‌های ابرقهرمانی پافشاری می‌کند. این در حالی است که شبکه‌ نت‌فلیکس با تولید سریال‌های ابرقهرمانیِ مناسب برای رده سنی بزرگسال (مانند Daredevil و The Punisher) موفقیت قابل توجهی را بدست آورده است.

دیدگاه شما در مورد پخش سریال Inhumans چیست؟

منبع Comicbook


مطالب پیشنهادی