انتقال غول نوکیا به نسل 4G
۳ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

انتقال غول نوکیا به نسل 4G

مهاجرت به نسل جدید ارتباطی، به قدری مهم و البته رقابتی تلقی می‌شود که می‌تواند برای عرضه یک محصول، به نوعی برگ برنده محسوب گردد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع خبری چینی، نوکیا ۳۳۱۰ بازآفرینی شده این بار با قابلیت پشتیبانی از فناوری ۴G به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش آپ آی آر از شماران سیستم نوکیا ۳۳۱۰ نوستالژیک در ابتدای سال میلادی جاری توسط کمپانی نوکیا دوباره و البته با طراحی جدید و مدرن‌تر بازآفرینی و برخی اخبار مربوط به آن منتشر شد.

گفتنی است بسیاری از ویژگی‌های اصلی نوکیا ۳۳۱۰ اصلی از جمله موقعیت تقریبی قرارگیری کلیدهای فیزیکی و نیز اندازه صفحه‌ نمایش در نسخه بازآفرینی شده نیز رعایت شده بود.

با این‌ وجود نوکیا ۳۳۱۰ جدید از المان‌های مدرن دور نمانده و نسخه‌های متفاوت عرضه‌ شده از آن از فناوری‌های ۲G و ۳G نیز پشتیبانی می‌کرد.

این بار نوکیا در زمینهٔ این تلفن همراه اندکی پا را فراتر نهاده و قابلیت پشتیبانی از فناوری ۴G را نیز برای آن در نظر گرفته است و شماره‌ سریال جدید این نسخه را به TA-1077 تغییر داده است.

مطابق اخبار مزبور، گوشی نوکیا ۳۳۱۰ ۴G در طی ماه میلادی گذشته در کشور چین مورد تائید قرار گرفت به‌زودی به مرحله تولید انبوه و ارسال به بازارهای جهانی خواهد رسید.

از دیگر نکات مهم مربوط به این محصول می‌توان به برخورداری آن از سیستم‌ عامل مبتنی بر اندروید یون اشاره کرد.

البته بنظر می‌رسد در باره قیمت نهایی این محصول خاطره‌انگیز هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

 

 


مطالب پیشنهادی