امکان جستجو و قراردادن فایل‌های Gif در استوری اینستاگرام
۱ام بهمن ۱۳۹۶ مطالب آپی

بخش استوری شبکه اجتماعی اینستاگرام به زودی قابلیت جدیدی را ارائه خواهد کرد که در راستای همکاری فیسبوک و Giphy محقق شده است. فیسبوک این شبکه فایل‌های Gif را در پیام‌رسان داخلی فیسبوک و همچنین واتس‌اپ، به‌صورت یکپارچه ارائه کرده است. با سخت‌افزار همراه باشید.

فیسبوک اخیرا از امکان جدید انتشار کامنت محتوی فایل Gif رونمایی کرد و حالا این کمپانی اعلام کرد که در حال آزمایش چنین قابلیتی در اینستاگرام می‌باشد.


Gif

به گزارش وب‌سایت The Verge، کتابخانه فایل‌های گیف اینستاگرام برای کاربران آسیا و آمریکای جنوبی در حال ارائه می‌باشد. درست مانند فیسبوک و پیام‌رسان آن، شما می‌توانید با استفاده از موتور جستجوی Giphy  استیکرهای متحرک با فرمت گیف را پیدا کرده و از آنها در استوری‌های خودتان استفاده نمایید.

این تصاویر شفاف بوده و بنابراین با سایر محتوای بخش استوری شما ترکیب می‌شوند. اینستاگرام اخیرا ویژگی‌های متعددی را معرفی کرده که از بین آنها می‌توان به اپلیکیشن پیام‌رسان جدید، مارکرهای فعالیت جدید و بهبودهای مختلف در بخش استوری و دایرکت اشاره کرد.

فیسبوک همچنین وعده داد که به‌زودی پیام‌رسانش را ساده‌سازی می‌کند؛ این موضوع می‌تواند به تمیز شدن و سادگی اینستاگرام نیز کمک کند.

منبع: mspoweruser


مطالب پیشنهادی