سامسونگ گلکسی نوت ۸ به ورزشکاران هدیه می‌دهد
۲۹ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

به گزارش آپ آی آر به نقل از وب سایت سی نت، شرکت کره‌ای سامسونگ اعلام کرده است که می‌خواهد یک نسخه ویژه و اختصاصی المپیکی از گوشی هوشمند و پرچمدار جدیدش یعنی سامسونگ گلکسی نوت ۸ را به ورزشکاران و مقامات ورزشی مربوطه که در المپیک زمستانی کره جنوبی حضور پیدا می کنند، هدیه بدهد.

لازم به ذکر است که سامسونگ در اقدامی شگفت انگیز، تصمیم گرفته است این نسخه اختصاصی المپیکی از گلکسی نوت ۸ را به صورت کاملا رایگان در اختیار ورزشکاران و مقامات ورزشی مسئول قرار بدهد.

بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی قرار است ماه آینده  یعنی از ۸ تا ۲۵ فوریه سال جاری ۲۰۱۸ میلادی در شهر پیونگ چانگ واقع در کشور کره جنوبی برگزار شود و این کشور هم اکنون در حال آماده سازی تمامی زیرساخت‌های مربوط به برگزاری این دوره از بازی های المپیک زمستانی است.

داخل صفحه نمایش این گوشی های اختصاصی پرچمدار جدید گلکسی نوت ۸ حلقه های سمبلیک المپیک به چشم می خورد که نشان از اختصاصی بودن این محصول و هدیه ویژه سامسونگ به ورزشکاران و مسئولان مربوطه ورزشی حاضر در بازی های المپیک هستند. همچنین پشت گوشی های مذکور نیز این حلقه های المپیکی وجود دارند.

یانگهی لی – معاون مدیر اجرایی سامسونگ الکترونیک – در این خصوص خاطرنشان کرده است :” ما مفتخریم که به تمامی ورزشکاران حاضر در بازی های زمستانی المپیک کره جنوبی، خدمات و محصولات خاص و ویژه ای را ارائه دهیم”.

وی در ادامه افزود:” این هدیه شگفت انگیز از سوی سامسونگ می‌تواند به ورزشکارانی که مایه افتخار کشورهایشان هستند، این امکان را بدهد تا لحظات به یاد ماندنی بازی های المپیک و حاشیه های آن را ثبت و ضبط کرده و آن لحظات را به طور همیشگی با کیفیت بالا و با استفاده از تکنولوژی های بروز بکاربرده شده در گلکسی نوت ۸، در زندگی و خاطرات خود ماندگار کنند”.

البته لازم به ذکر است که این نخستین باری نیست که سامسونگ چنین اقدامی را انجام می‌دهد چراکه در بازی های المپیک سال ۲۰۱۶ میلادی نیز به ورزشکاران گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S۷ Edge) را اهدا کرد.

نکته جالب توجه آن است که این گوشی پرچمدار جدید که سامسونگ می‌خواهد در بازی‌های المپیک زمستانی به ورزشکاران هدیه دهد، قابل فروش به عموم مردم نخواهد بود.

انتهای پیام


مطالب پیشنهادی