گوشی تاشو Galaxy X سامسونگ مخفیانه در CES نمایش داده شد
۲۴ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

اگر اخبار دنیای گوشی‌های هوشمند را دنبال کنید، احتمالا شایعاتی پیرامون تلفن همراه تاشو کمپانی سامسونگ تحت عنوان Galaxy X را مشاهده کرده‌اید. پیشرفت چشمگیر در تکنولوژی صفحات نمایش انعطاف‌پذیر و تاشو، تولید چنین دستگاه‌هایی را امکان‌پذیر کرده است.

در حالی که کمپانی‌های مختلف سال‌هاست طرح‌های مفهومی خود را در رابطه با این صفحات نمایش جدید ارائه می‌کنند؛ به نظر می‌رسد اکنون به زمان ارائه محصولی واقعی که به تولید انبوه برسد، بسیار نزدیک شده‌ایم.

براساس گزارشی جدید، گوشی هوشمند تاشو سامسونگ که با نام Galaxy X شناخته می‌شود؛ مراحل طراحی و توسعه را به خوبی طی می‌کند و این تولیدکننده کره‌‌ای نمونه اولیه آن را در یک جلسه خصوصی در CES 2018 به چند مورد از شرکای خود نشان داده است.


Galaxy X

گفته می‌شود سامسونگ در جریان این جلسه دو حالت طراحی باز و بسته این گوشی هوشمند را به نمایش گذاشته است. به گفته یکی از افرادی که احتمالا در این جلسه خصوصی حضور داشته؛ Galaxy X از یک نمایشگر ۷٫۳ اینچی OLED بهره می‌برد.

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که این تولیدکننده کره‌ای به احتمال زیاد فرآیند تولید انبوه این دستگاه اسرارآمیز را در سال جاری آغاز خواهد کرد. شایان ذکر است که پیش‌تر سامسونگ اعلام کرد حداقل تا سال ۲۰۱۹ هیچ تلفن همراه تاشویی را از سوی این کمپانی شاهد نخواهید بود.

سامسونگ البته در خصوص گوشی‌های هوشمند تاشو رقبایی نیز دارد؛ این رقبا شامل اپل و مایکروسافتی می‌شود که مدت‌هاست شایعاتی پیرامون دستگاه جنجالی سرفیس فون آن در فضای اینترنت منتشر می‌شود.

برخلاف Galaxy X احتمالا دستگاه سرفیس فون مایکروسافت قبل از پایان سال جاری روانه بازار خواهد شد.

منبع: neowin


مطالب پیشنهادی