کمپانی EVGA منبع تغذیه SuperNova 2200W P2 را معرفی کرد؛ توانمند و قدرتمند!
۲۴ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی EVGA به عنوان یک تولید کننده مطرح در زمینه کارت گرافیک، مادربرد، کولرهای AIO و منبع تغذیه (PSU)، در جریان نمایشگاه CES 2018 از یک پاور قدرتمند با توان ۲۲۰۰ وات تحت نام SuperNova 2200W P2 رونمایی کرده است. در ادامه مطلب با آپ آی آر همراه باشید.

  

پاور SuperNova 2200W P2 از سوی کمپانی EVGA، یک نوع منبع تغذیه قدرتمند کاملا ماژولار است. این پاور با بهرگیری از استاندارد ۸۰ پلاس پلاتینیوم، می‌تواند وعده ارائه بهترین کارایی را به کاربران دهد. طی یک بررسی کوتاه مشخص شده است که این پاور دارای ریل ۱۲ ولت با حداکثر جریان ۱۸۳٫۳ آمپر و ریل ۵ و ۳ ولت با حداکثر جریان ۲۴ آمپر می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که اتصال این پاور تنها از سوی خروجی‌های ۲۲۰ ولت ممکن است.

  

در بخش اتصالات نیز این پاور از یک کانکتور ۲۴ پین ATX، دو کانکتور ۴+۴ پین EPS، هجده کانکتور ۶+۲ پین PCIE، دوازده کانکتور اتصال SATA و ۶ کانکتور مولکس پشتیبانی می‌کند. به راستی این مشخصات بسیار حیرت آور هستند! چنین مشخصاتی از سوی یک پاور ۲۲۰۰ واتی را تنها مورد استفاده مصارف صنعتی می‌توان قرار داد. همچنین گفته شده است به دلیل نبود امکان خروجی ۲۲۰ ولت، امکان تست این پاور در نمایشگاه CES امسال مقدور نبوده است. طبق منبع خبر، پاور SuperNova 2200W P2 از سوی شرکت EVGA، برای خنک سازی خود از یک فن ۱۴۰ میلی‌متری نیز برخوردار است.

تا به حال قیمت و زمان عرضه دقیق این محصول از سوی کمپانی EVGA اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود تا چنین محصول پرقدرتی قیمتی معادل ۵۰۰ دلار را هم داشته باشد.


منبع: legitreviews  – TechPowerUp


مطالب پیشنهادی