نسخه Fall Creators Update ویندوز 10 برای تمام کاربران در دسترس قرار گرفت
۲۳ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت امروز در یک پست وبلاگ اعلام کرد که نسخه Fall Creators Update از سیستم عامل ویندوز ۱۰ سرانجام برای تمام کاربران در دسترس قرار گرفت؛ این خبر از آنجایی توسط مایکروسافت اطلاع‌رسانی شد که این کمپانی فرآیند انتشار بروزرسانی ویندوز ۱۰ به این نسخه را به‌طور کامل به پایان رساند.

اگر کاربر یکی از دستگاه‌های پشتیبانی شده هستید، با رفتن به مسیر Settings -> Update & Security -> Windows Update به راحتی می‌توانید این بروزرسانی را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید.

کمپانی مایکروسافت نسخه نهایی و عمومی Fall Creators Update را برای کامپیوترهای شخصی از ۱۷ اکتبر سال گذشته ارائه کرد و از امروز تمام دستگاه‌های پشتیبانی شده می‌توانند از این نسخه که جدیدترین نسخه سیستم عامل ویندوز ۱۰ محسوب می‌شود؛ بهره ببرند.

جان کیبل، مدیر اجرایی بخش مدیریت برنامه در خدمات ویندوز، امروز اعلام کرد که Fall Creators Update از نظر ارائه سریع‌ترین نسخه ویندوز ۱۰ به شمار می‌رود؛ به‌ گونه‌ای که خیلی سریع در اختیار ۱۰۰ میلیون دستگاه مختلف قرار گرفت.


Fall Creators Update

کیبل همچنین به ویژگی‌های امنیتی برجسته در ویندوز ۱۰ و ارائه مستمر بروزرسانی‌های امنیتی به‌منظور رفع آسیب‌پذیری‌هایی مانند ملت‌داون و اسپکتر، اشاره کرد.

این مهندس مایکروسافت گفته است:


مایکروسافت از جدیدترین تکنولوژی‌های امنیتی درون کالبد ویندوز ۱۰ استفاده کرده تا از کاربران در برابر بدافزارها و سایر آسیب‌پذیری‌ها حفاظت کند. علاوه بر ویژگی‌های ذاتی این نسخه از سیستم عامل ویندوز، مایکروسافت به‌صورت ماهیانه آپدیت‌های امنیتی را ارائه می‌کند تا دستگاه شما همواره در برابر جدیدترین و خطرناک‌‌ترین تهدیدها، امنیت داشته باشد.

مایکروسافت همچنین تغییراتی را در فرآیند ارائه نسخه‌های جدید ویندوز به‌وجود آورده است. اگر شما کاربر ویندوز ۱۰ پرو یا اینترپرایس باشید و دستگاه نیز برای دریافت خودکار بروزرسانی‌ها تنظیم شده باشد؛ مایکروسافت تمام این دستگاه‌ها را در تاریخ ۱۸ ژانویه سال جاری به Fall Creators Update آپدیت خواهد کرد.

کمپانی مایکروسافت در حال حاضر مشغول کار بر روی نسخه بعدی ویندوز ۱۰ می‌باشد که با نام Redstone 4 شناخته شده و برای کاربران ویندوز اینسایدر ارائه می‌شود. انتظار می‌رود نسخه عمومی و نهایی رداستون ۴ ویندوز ۱۰ در ماه آوریل سال جاری منتشر شود.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی