نرم‌افزار Paint.net ویندوز 10 با ویژگی‌های جدید آپدیت شد
۲۲ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

شرکت dotPDN LLC امروز آپدیت جدیدی را برای برنامه Paint.net پلتفرم ویندوز ۱۰ منتشر کرد. این بروزرسانی شامل چند ویژگی جدید و البته جزیی برای این اپلیکیشن می‌شود. با سخت‌افزار همراه باشید.

اپلیکیشن پینت ویندوز ۱۰ با این آپدیت به نسخه ۴٫۰٫۲۰٫۰ ارتقا یافته و از یک تم تیره به همراه چند قابلیت جدید دیگر برخوردار شده است.

باتوجه به درخواست تعداد زیادی از کاربران، Paint.net سرانجام از یک تم تیره بهره می‌برد. کاربران می‌توانند از طریق بخش تنظیمات Theme گزینه Dark Mode را به منظور دستیابی به این تم تیره، انتخاب کنند. این اپلیکیشن همچنین اکنون از DPI بالا نیز پشتیبانی می‌کند که پیش‌تر از آن بی‌بهره بود.


Paint.net

کاربران از این پس می‌توانند پیش‌نمایش بندانگشتی تصاویر را در مرورگر فایل این اپلیکیشن مشاهده کنند. این شیوه نمایش جدید تصاویر اکنون از فایل‌هایی با فرمت‌ TGA و DDS نیز پشتیبانی می‌کند. پس از نصب این آپدیت جدید شما برای اجرای Paint.net نیاز به .NET Framework 4.7 خواهید داشت.

اگر کامپیوتر شما از جدیدترین نسخه دات‌نت فریم‌ورک پشتیبانی نمی‌کند و یا آن را بر روی سیستم خود ندارید؛ در هنگام نصب Paint.net به‌صورت خودکار نسخه سازگار با کامپیوتر شما دانلود و نصب خواهد شد.

تیم توسعه این برنامه محبوب، در این بروزرسانی چند باگ را برطرف کرده و عملکرد کلی آن را بهبود بخشیده‌اند.

جدیدترین نسخه Paint در حال حاضر به‌صورت عمومی منتشر شده و می‌توانید از طریق این لینک، برنامه را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی