حل چالش‌های کسب‌وکارها توسط استارتاپ‌ها در رویداد دورخیز
۲۲ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

رویداد دورخیز نوآورانه از ۱۵ الی ۲۰ بهمن‌ماه به میزبانی شتابدهنده تک در دانشکده صنایع دانشگاه علم‌وصنعت ایران برگزار می‌شود.

درباره دورخیز نوآورانه

دورخیز یک برنامه آموزشی و تجربی ۳ و ۷ روزه شامل مراحل مختلف و جذاب است که در آن چالش‌ها و مسائل سازمان‌ها، کسب‌وکارها و صنایع مختلف در چارچوب محورهای مدنظر مطرح شده و در طول مدت برنامه، تیم‌ها با حضور در کارگاه‌های آموزشی، برنامه‌های منتورینگ و مشاوره و همچنین کارگروهی به دنبال حل این چالش‌ها با ایده‌های نوآورانه خود خواهند بود. این رویداد با ترکیب دو مفهوم استارتاپ ناب و نوآوری باز طراحی شده است. پس از مطرح شدن ایده‌ها برای حل مشکلات، ایده‌های برتر انتخاب شده، تیم تشکیل می‌شود و تیم‌ها بر روی ایده خود تا تبدیل آن به محصولی اولیه تا پایان برنامه کار می‌کنند. در طی برنامه علاوه بر کار گروهی، ورکشاپ‌های آموزشی و جلسات منتورینگ نیز گنجانده شده تا ایده‌ها هرچه بیشتر به سوی پختگی گام بردارند. مربیان و مشاوران برنامه نیز به طور مداوم با حضور در محل کار تیم‌ها به سوالات و ابهامات آن‌ها پاسخ می‌دهند.

برای مشاهده چالش‌های مطرح شده در این رویداد به این لینک و به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد به وبسایت دورخیز مراجعه کنید.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

مطالب پیشنهادی