بیلد 17074 ویندوز 10 به همراه ویژگی‌های جدید منتشر شد




۲۲ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت امروز بیلد ۱۷۰۷۴ را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر نمود. در این بیلد ویژگی‌های جدید و بهبودهایی برای این نسخه از ویندوز ارائه شده است.

کاربران ویندوز اینسایدر که عضو گروه‌های Fast Ring یا Skip Ahead هستند؛ می‌توانند از این بیلد پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ بهره ببرند. البته به این نکته اشاره کنیم که این نسخه برای دستگاه‌هایی مجهز به چیپست‌های ساخت AMD ارائه نشده است.

مایکروسافت در این بیلد پک‌های زبان را در استور خودش ارائه کرده و کاربران می‌توانند از طریق مایکروسافت استور در ویندوز ۱۰ و مسیر Settings -> Region & Language، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنند.


بیلد 17074

ویژگی Quiet Hours ویندوز ۱۰ در بیلد ۱۷۰۷۴ یک بروزرسانی بزرگ را تجربه کرده است. مایکروسافت با بهبود این ویژگی اکنون به‌صورت خودکار بازه زمانی که نمی‌خواهید هیچ‌گونی اعلانی در سیستم عامل نمایش داده شود را فعال می‌کند. این ویژگی زمانی که در حال استفاده از دو صفحه‌نمایش به‌صورت همزمان هستید و یا به اجرای Full Screen بازی‌ها و فعال بودن DirectX مشغول هستید، به‌صورت خودکار تمامی اعلان‌ها را مخفی می‌کند.

اکنون لینک‌هایی به Documents و پوشه‌ها در منوی استارت قرار گرفته تا کاربران به سرعت بتوانند به این بخش‌ها دسترسی پیدا کنند. قابلیت Near Share ویندوز ۱۰ نیز در بیلد ۱۷۰۷۴ بهبودهای جدید و رفع مشکلات قبلی را تجربه می‌کند. مایکروسافت در این نسخه تجربه استفاده از این قابلیت اشتراک‌گذاری را به طور کلی بهبود بخشیده است.

مایکروسافت همچنین تغییراتی را در مرورگر اج به همراه مدیریت بهتر Hub ارائه کرده تا محتوای بیشتری به کاربر نمایش داده شود.

قابلیت پرکردن خودکار یا Autofill این مرورگر نیز بالاخره بهبودهایی را به خود دیده است. براساس گفته مایکروسافت، اج قادر است تا اطلاعاتی مانند شماره کارت و نام کاربری در فرم‌های وب را به صورت خودکار پر کند؛ البته اطلاعات CVV به هیچ عنوان در سرور یا به‌صورت محلی ذخیره نخواهند شد.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی