ايتنا - رکوردی درخشان برای هواوی
۲۱ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

رکوردی درخشان برای هواوی

بر اساس گزارش‌های منتشرشده از مقامات هواوی، این کمپانی توانسته است تا در سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۵۳ میلیون تلفن همراه هوشمند را به سراسر جهان عرضه کند.
 
به گزارش آپ آی آر از وب‌سایت خبری تحلیلی androidauthority، کن هو به‌عنوان یکی از مقامات هواوی آمار جدیدی را از عرضه محصولات و سود این کمپانی عرضه داشته است.
بر اساس این آمار و ارقام، کمپانی هواوی در طی سال ۲۰۱۷ میلادی توانسته است تا ۱۵۳ میلیون تلفن همراه هوشمند را به بازار کشورهای مختلف دنیا عرضه کند.
 
تحلیلگران این کمپانی، رقم یادشده را بسیار مناسب دانسته و اعلام داشته‌اند که عرضه محصولات هواوی به نسبت سال قبل با رشد ۱۵ درصدی روبرو بوده است.
 

 

 
با این‌ وجود نکته حائز اهمیت در این رابطه این است که این میزان رشد درواقع پایین‌ترین رشدی بوده است که هواوی در طی چهار سال گذشته تجربه کرده است.
از طرفی یکی از دلایل اصلی رشد این شرکت مربوط به استراتژی ارائه تلفن‌های همراه خوش قیمت با کارایی و سخت‌افزار قابل‌ قبول بوده است.
 
با این‌ وجود به نظر می‌رسد که هواوی قصد دارد تا با ارائه پرچم‌داران بسیار قوی و البته نه چندان خوش قیمت بازارهای آمریکا را نیز به دست بگیرد، که البته از نظر کارشناسان، این کار هزینه تبلیغاتی سنگینی را بر دوش این شرکت خواهد نهاد.
 


مطالب پیشنهادی