سه آپدیت جدید برای تمام نسخه‌های ویندوز 10 منتشر شد
۱۹ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی مایکروسافت سه آپدیت جدید را برای تمامی نسخه‌های ویندوز ۱۰ شامل Anniversary Update، November Update و Threshold Update منتشر کرد.

اگر کامپیوتر شخصی شما از نسخه قدیمی ویندوز ۱۰ بهره می‌برد، می‌توانید بروزرسانی‌های KB4056890،KB4056888 و KB4056893 را به منظور رفع آسیب پذیری‌های امنیتی جدی Meltdown و Spectre دریافت نمایید.


آپدیت

این بروزرسانی‌ها که نقص مهم مذکور در چیپست‌های ساخت اینتل، AMD و ARM را برطرف می‌کند؛ برای تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ ارائه شده است. اگر در دریافت و نصب این آپدیت‌ها به مشکل برخورده‌اید، می‌توانید از فایل‌های نصب آفلاین مایکروسافت استفاده نمایید.

لینک‌های دانلود بروزرسانی KB4056890 :

۶۴-bit (x64)  –  ۳۲-bit (x86)

این آپدیت(۱۴۳۹۳٫۲۰۰۷) مشکلات امنیتی موجود در مایکروسافت اج، اینترنت اکسپلورر، ویندوز کرنل، ویندوز دیتاسنتر نتورکینگ، ویندوز گرافیکز و Windows SMB Server را برطرف می‌کند.

لینک‌های دانلود بروزرسانی KB4056888 :

۶۴-bit (x64)  –  ۳۲-bit (x86)

با آپدیت تجمیعی ۱۰۵۸۶٫۱۳۵۶ مایکروسافت Scripting Engine، ویندوز گرافیکز، مایکروسافت اج، اینترنت اکسپلورر، ویندوز کرنل، ویندوز دیتاسنتر نتورکینگ، Windows Virtualization و کرنل و Windows SMB Server را بروزرسانی کرده است.

لینک‌های دانلود بروزرسانی KB4056893 :

۶۴-bit (x64)  –  ۳۲-bit (x86)

در بروزرسانی ۱۰۲۴۰٫۱۷۷۳۸ مشکل مصرف بیش از اندازه حافظه در کارت‌های هوشمند در ویندوز ترمینال سرور برطرف شده است. مایکروسافت همچنین فیکس‌های امنیتی جدیدی را برای ویندوز دیتاسنتر نتورکینگ، Windows SMB Server، اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت Scripting Engine، ویندوز گرافیکز، ویندوز کرنل و مایکروسافت اج، ارائه می‌کند.

مایکروسافت اعلام کرده که هنوز هیچ گزارشی مبنی بر درگیری کاربران با این نقص امنیتی موجود در چیپست‌های اینتل، AMD و ARM دریافت نکرده و صرفا طبق برنامه معمول خودش در بروز نگه داشتن سیستم عامل ویندوز ۱۰، این آپدیت‌ها را منتشر نموده است.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی