تا تاریخ 16 ژانویه 2018 ویندوز 10 را رایگان دریافت کنید
۱۸ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

زمانی که مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۰ را معرفی کرد؛ این کمپانی برای کاربران ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۷ امکان ارتقای رایگان به دهمین نسخه از این سیستم عامل محبوب را فراهم کرد. با سخت‌افزار همراه باشید.

این طرح تنها قرار بود تا ۲۹ جولای سال ۲۰۱۶ اجرا شود، اما پس از اتمام این بازه زمانی، مایکروسافت به منظور بهره‌مندی کاربران تکنولوژی‌های کمکی از ویندوز ۱۰، این طرح را تمدید نمود.

اواخر سال گذشته مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرده بود که ۳۱ دسامبر آخرین فرصت کاربران برای ارتقای مجانی به این نسخه از ویندوز خواهد بود. اما به نظر می‌رسد غول ردموندی بار دیگر این فرصت را تمدید کرده و کاربران می‌توانند تا تاریخ شانزدهم ژانویه سال جاری، ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان بر روی کامپیوتر خود دریافت کنند.


ویندوز 10

اگر در حال حاضر کامپیوتر شخصی شما مجهز به یک نسخه قانونی ویندوز ۷ یا ۸٫۱ باشد؛ می‌توانید به‌صورت رایگان سیستم عامل خود را به نسخه ۱۰ ارتقا دهید. همچنین در صورت تمایل می توانید سیستم یا دستگاه خود را به یکی از خرده‌فروشی‌های محصولات مایکروسافت ببرید تا آنها کارهای مربوط به ارتقای مجانی را انجام دهند.

مایکروسافت در خصوص ادامه این طرح گفته است:


اگر از تکنولوژی‌های کمکی استفاده می‌کنید، هنوز هم می‌توانید سیستم عامل خود را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰ ارتقا دهید. تمدید صورت گرفته به منظور بهبود تجربه کاربران این نوع تکنولوژی‌ها بوده است. لطفا از این مزیت استفاده کرده و تا تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ سیستم عامل خود را ارتقا دهید.

اگر جزو کاربران این نوع تکنولوژی‌ها نیستید و هنوز هم سیستم عامل خود را به نسخه ۱۰ ارتقا نداده‌اید؛ لازم نیست ناراحت شوید. از آن‌جایی که مایکروسافت وجود یا عدم وجود ابزارهای کمکی در ویندوز ۷ یا ۸٫۱ کاربران را بررسی نمی‌کند؛ تقریبا هر کاربری می‌تواند تا بازه زمانی مذکور به صورت رایگان از ویندوز ۱۰ بهره‌مند شود!

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی