آپدیت جدید مایکروسافت استور با ویژگی‌های جدید منتشر شد
۱۰ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی را برای اپلیکیشن استور ویندوز ۱۰ موبایل و کامپیوترهای شخصی منتشر نمود. این اپ با این آپدیت به نسخه ۱۱۷۱۲٫۱۰۰۱٫۶۱۳٫۰ ارتقا پیدا کرده است.

در این نسخه مایکروسافت گزینه جدیدی را در بخش My Library اضافه کرده که با استفاده از آن کاربر می‌تواند اپلیکیشن‌ها را براساس نوع دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید طبقه‌بندی یا جستجو نماید.

کاربران عضو گروه‌های Insider Fast و Release Ring به همراه کاربران کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند از این به‌روزرسانی استور بهره ببرند. مایکروسافت علاوه بر ارائه چند ویژگی جدید، بهبودهای کلی را نیز در استور صورت داده است. در آپدیت قبلی این شرکت زبان طراحی فلوئنت را برای اپلیکیشن استور ارائه کرده بود.


استور

صفحه بررسی اپ‌ها یا Review نیز اکنون بهبودهایی را دریافت کرده و عملکرد و کارایی کلی اپلیکیشن Store به مراتب روان‌تر شده است. در واقع از زمانی که مایکروسافت تصمیم به حذف جلوه گرافیکی Acrylic که تاثیر بسیار بدی بر روی عملکرد اپلیکیشن Store می‌گذاشت، گرفت به‌طور کلی پاسخ‌گویی بهتری را از این اپ شاهد هستیم.

براساس گزارش‌های منتشر شده این به‌روزرسانی در حال حاضر برای کاربران عضو حلقه‌های اینسایدر ارائه شده و در صورتی که بازخوردهای مناسبی داشته باشد، مایکروسافت آن را به‌صورت عمومی برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل و کامپیوترهای شخصی نیز منتشر خواهد کرد.

اگر عضو کاربران اینسایدر و حلقه‌های مذکور هستید، می‌توانید با استفاده از این لینک آپدیت جدید Microsoft Store را دریافت کنید.


منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی